Julia Wieniawa skończyła z marką kosmetyczną! "Sprzedałam udziały"

2021-11-15 23:02 es
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Jako młoda biznes woman Julia Wieniawa postanowiła założyła własną markę kosmetyczną. Długo firmowała Jusee cosmetics nie tylko swoim nazwiskiem, ale też wizerunkiem. Okazuje się, że to już historia. Julia Wieniawa sprzedała udziały i zamknęła ten rozdział.

Julia Wieniawa mimo młodego wieku ma na koncie sporo sukcesów. Rola w serialu Rodzinka.pl dała jej rozpoznawalność, którą celebrytka szybko przełożyła na kontrakty reklamowe. W międzyczasie nagrała kilka piosenek.

Poza tym Julia Wieniawa weszła do biznesu. We wrześniu 2020 roku założyła własną markę kosmetyków - Jusee. Przez kilka miesięcy firmowała produkty nie tylko nazwiskiem, ale także twarzą. Od kilku tygodni Julia Wieniawa nie pokazuje się już w social mediach marki Jusee. Wiadomo dlaczego!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Julia Wieniawa zrezygnowała ze swojej marki kosmetycznej

Okazuje się, że kosmetyki Jusee nie mają już nic wspólnego z Julią Wieniawą. Portal Pudelek zapytał celebrytkę o jej udział w tym projekcie.

Okazuje się, że Julia Wieniawa sprzedała swoje udziały w Jusee cosmetics.

Nie jestem już częścią Jusee. Miałam zupełnie inną wizję prowadzenia tej firmy niż moi wspólnicy i z tego powodu sprzedałam swoje udziały. To było ciekawe doświadczenie i niczego nie żałuję, ale w życiu kieruję się intuicją i sercem, więc jeśli czegoś nie czuję, po prostu tego nie robię.

W oświadczeniu Julia Wieniawa zaznaczyła, że wciąż życzy "tej firmie dalszego rozwoju i samych sukcesów."

Na czym zarabiają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Współwłaścicielem baru Mr. OH jest...
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE