Julia Wieniawa komentuje zawieszenie Tańca z Gwiazdami 11 i składa WAŻNĄ OBIETNICĘ!

2020-03-14 11:35 nk
Taniec z Gwiazdami 11, odc. 2
Autor: WBF

Taniec z Gwiazdami 11 został zawieszony! Ta decyzja producentów musiała zapaść w ostatniej chwili, bo była szokiem nie tylko dla widzów, ale także dla samych uczestników show. Co o niej sądzi Julia Wieniawa? Aktorka skomentowała zawieszenie TzG 11 i złożyła fanom obietnicę!

Ta decyzja to był szok! Władze Polsatu zawiesiły 11. edycję Tańca z Gwiazdami i przełożyły ją na jesień 2020, zapraszając do udziału wszystkie gwiazdy, które dotąd rywalizowały na parkiecie TzG 11. Ogłoszenie, przekazane przez Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza, zaskoczyło najwyraźniej także same pary, które do końca myślały, że w Tańcu z Gwiazdami 13 marca 2020 odpadną dwie pary.

Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa komentuje zawieszenie show

Ten wieczór już zaczął się wyjątkowo, bo po raz pierwszy w historii - ze względu na zagrożenie koronawirusem - live odbył się bez udziału publiczności.

Uczestnicy wyglądali na zszokowanych newsem o przeniesieniu wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami 2020 na jesień. Na ich twarzach malowały się ogromne emocje. U Julii Wieniawy pojawiły się nawet łzy. W końcu aktorka postanowiła skomentować decyzję stacji o zawieszeniu Tańca z Gwiazdami 11.

Serce mi pęka na myśl o tym co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji @polsatofficial o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze.

- napisała Julia Wieniawa na Instagramie, dziękując za emocje, jakich doświadczyła w show.

To na ten moment najpiękniejsza przygoda mojego życia. Dziękuję @stefanoterrazzino za wszystko. Jesteś moją taneczną miłością. Po prostu nie mogłam trafić lepiej.

- zwróciła się do swojego partnera z show.

Julia Wieniawa zapewniła też, że nie zamierza rezygnować z udziału w Tańcu z Gwiazdami jesienią 2020.

Ale nie traktujcie tego posta jak pożegnania, bo obiecuję, że poprzestawiać wszystkie swoje plany, by móc znowu tańczyć od następnej ramówki

Cieszycie się?

NAJNOWSZE