Julia Wieniawa i Baron ZERWALI?! "Brakowało jej życia w stylu nastolatki"!

2019-08-19 16:16 nk
Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Autor: WBF

Julia Wieniawa i Baron rozstali się? Polskie serwisy plotkarskie donoszą, że piękna aktorka i piękny gitarzysta Afromental nie są już razem. Dlaczego po siedmiu miesiącach związku para zdecydowała się na rozstanie? Sprawdźcie szczegóły na temat tego, co rzekomo wydarzyło się między zakochanymi!

Julia Wieniawa i Baron stanowili jedną z najpiękniejszych par polskiego show biznesu. Stanowili - bo, jeśli wierzyć polskim mediom plotkarskim - już nie są razem! Po siedmiu miesiącach romantycznych randek, bywania na ściankach i wspólnych podróży para postanowiła ponoć się rozstać!

Julia Wieniawa i Baron zerwali?!

Julka i Alek podobno nie są już razem i - na szczęście - nie stoją za tym ponoć żadne dramaty. Po prostu uznali, że coś się między nimi wypaliło, bo brak czasu spowodowany nawałem pracy sprawił, że nie mieli nawet jak zawalczyć o ten związek!

Ostatnio nie mieli dla siebie czasu. Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma "The Voice". Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach.

- mówi informator z otoczenia pary, cytowany przez Pudelek.pl.

Informacje o rozstaniu Wieniawy i Barona potwierdza Fakt. 

W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki. Do tego ciągle wpadały jej nowe projekty aktorskie. Z kolei Alek grał dużo koncertów, a w dniach wolnych nagrywał nową edycję „The Voice of Poland”, gdzie jest jurorem

- cytuje znajomą pary tabloid. Rozstanie było ponoć obopólną decyzją, a Julia Wieniawa i Baron nie zerwali całkowicie kontaktu.

NAJNOWSZE