Julia Wieniawa

i

Autor: WBF

Julia Wieniawa oberwała za niestaranny makijaż. Natychmiast odpowiedziała internautce

2021-12-09 14:04

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. 22-latka przyciąga widzów nie tylko przed ekrany, ale też do social mediów. Jej profil na Instagramie śledzi dwa miliony użytkowników! Wśród tak sporej grupy znajduje się mnóstwo hejterów. Na szczęście Julka wie, jak sobie z nimi radzić.

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych obecnie nazwisk w polskim show-biznesie. Każda dodana przez nią fotka jest szeroko komentowana, a filmowe role brane pod lupę i dokładnie omawiane.

Bycie gwiazdom to nie tylko blask fleszy i inne przyjemności, to także ciągła walka z internautami, którzy uwielbiają dopiec swoim idolom. W komentarzach pod każdymi fotkami Julii nie brakuje też słów krytyki.

Wieniawa musi więc mieć sporo cierpliwości i siły, by ze spokojem na nie odpowiadać. Dociekliwi fani od dłuższego już czasu, szczegółowo analizują usta aktorki, chcąc dowieść, że wbrew zapewnień gwiazdy jej usta są sztuczne!

Nie pomogły wielokrotne odniesienia do całej sprawy i zapewnianie, że ingerencja w naturę nie miała miejsca. Internauci są nieugięci. Kolejne zdjęcie Wieniawy na Insta i kolejny hejt!

Znów poszło o usta gwiazdy, ale tym razem nie o ingerencje w naturalny kształt, ale o makijaż. Jedna z internautek zarzuciła polskiej aktorce, że ta ma niestarannie wykonany make up.

Wieniawa nie pozostawiła tego bez komentarza i natychmiast odpowiedziała fance.

- Usta obrysowane okropnie ?

- były ładniej ale trochę zjadłam szminkę wraz z przystawkami ? 

- odpowiedziała. 

Jak myślicie, fani słusznie zwracają uwagę, czy niepotrzebnie się czepiają?

Julia Wieniawa to momentami kopia Hailey Bieber. Na TYCH zdjęciach widać to idealnie!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH