Julia Fox rozkochała w sobie także… DRAKE’A!

2022-01-29 18:06 AM

Julia Fox i Kanye West rozkręcają związek. Nie ukrywają się już przed mediami i chętnie pozują w swoich objęciach. A czy wiedzieliście, że wcześniej aktorka spotykała się także z… Drake’iem?

Julia Fox mocno zawróciła w głowie Kanye Westowi. Raper totalnie stracił dla niej głowę. Nie tylko szybko przestali się ukrywać przed paparazzi, ale także niedawno przy okazji Fashion Week pokazali się razem na czerwonym dywanie.

Teraz na jaw wyszedł zaskakujący fakt na temat Julii. Choć nie jest on aż tak szokujący, jak fakt, że podobnie jak raper ona również jest w związku małżeńskim, to również to może niektórych zdziwić.

Jak podają zagraniczne serwisy Julia Fox, zanim zaczęła spotykać się z mężem Kim Kardashian, miała krótki epizod z… Drake’iem!

Serwis Page Six poinformował, że Julia Fox i Drake spotykali się ze sobą przez kilka miesięcy na przełomie 2019/2020 roku. Wówczas aktorka miała kryzys w małżeństwie.

Jak czytamy w zagranicznych mediach, Drake miał napisać wiadomość do Julii i pochwalić film Uncut Gems, w którym zagrała.

Związek Drake’a i Julii miał się zakończyć po tym, jak wróciła do swojego męża. Jednak dwa lata później znów w relacji z Peterem Artemievem zaczęło się psuć i tak Julia związała się z Kanye…

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE