Jude Law został ojcem po raz szósty! Phillipa Coan urodziła w czasie lockdownu

2020-09-17 16:02 es
Jude Law i Philippa Coan
Autor: AFP/EAST NEWS

W maju dowiedzieliśmy się, że Jude Law i Phillipa Coan spodziewają się dziecka. Niedawno aktor zdradził, że ich szóste dziecko urodziło się w czasie lockdownu. Na pewno się nie nudzili!

Czas lockdownu dla wszystkich był trudny. Zamknięci w domach na kilka tygodni, nieźle się nudziliśmy. Jednak nie wszyscy... Jude Law i Phillipa Coan przywitali na świecie szóste dziecko!

Jude Law i Phillipa Coan zostali rodzicami

W maju brytyjscy paparazzi przyłapali parę na spacerze w Londynie. Chociaż Jude Law i Phillipa Coan oficjalnie nie potwierdzili, że spodziewają się dziecka, to brzuszek gwiazdy mówił sam za siebie.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kilka miesięcy później Jude Law wystąpił w programie Jimmy'ego Fallona The Tonight Show. Na pytanie, co robił podczas lockdownu, odpowiedział:

Pracowałem w ogrodzie. Och! A do tego urodziło mi się dziecko.

Jude Law ma teraz sześcioro dzieci. Trójkę z byłą żoną Sadie Frost, córkę z byłą Samanthą Burke i jeszcze jedną małą dziewczynką z piosenkarką i autorką tekstów, Catherine Harding.

Phillipa Coan została jego żoną podczas tajnej ceremonii w maju zeszłego roku. Para nie urządzała hucznego wesela, pełnego gwiazd, a jedynie zaprosiła tylko swoich najbliższych na ceremonię cywilną.

NAJNOWSZE