Jonas Brothers wracają! Priyanka Chopra, Sophie Turner i Danielle Jonas w video Sucker!

2019-03-01 12:54
Priyanka Chopra, Sophie Turner i Danielle Jonas w video Jonas Brothers - Sucker
Autor: www.instagram.com/priyankachopra Priyanka Chopra, Sophie Turner i Danielle Jonas w video Jonas Brothers - Sucker

Jonas Brothers ogłosili wielki powrót i opublikowali nowy teledysk! W video do singla Sucker wystąpiły ukochane wszystkich trzech braci: żóna Nicka - Priyanka Chopra Jonas, żona Kevina - Danielle Jonas i narzeczona Joe - Sophie Turner! Wszystkie wyglądają zjawiskowo! Lepszej promocji swojej nowej muzyce bracia Jonas nie mogli wymyślić!

Lepszej wiadomości fani Jonas Brothers nie mogli sobie wymarzyć! Zespół powraca po 10 latach nieobecności na scenie muzycznej! Chłopaki długo dali na siebie czekać, ale też nie zapominajmy, że rozstali się z powodu konfliktów i różnic artystycznych. Bracia Jonas potrzebowali sporo czasu, by ułożyć sobie wszystko w głowach i mówiąc wprost - dogadać się co do kierunku, w którym ma dalej podążać ich kapela. W tym czasie rozwijali kariery solowe, a także życie osobiste. Nick Jonas ożenił się z piękną aktorką, Priyanką Choprą, a Joe Jonas zaręczył się z gwiazdą Gry o Tron, Sophie Turner. Tylko u Kevina "po staremu" - wciąż trwa przy boku swojej żony, Danielle.

Te sukcesy na płaszczyźnie życia osobistego zaowocowały fantastyznym come backiem, wspartym przez ukochane braci Jonas!

HOT TEMAT!
Selena Gomez i jej tatuaż na stopie - Instagram

Autor: instagram.com / Selena Gomez

Selena Gomez wreszcie pokazała swój tatuaż na stopie. Już wiemy, co to za napis!

Tuż po obwieszczeniu światu swojego powrotu Jonas Brothers opublikowali w sieci teledysk do pierwszego singla zwiastującego nową płytę. W klipie do piosenki Sucker wystąpiły osobiście wszystkie trzy, jak same siebie nazywają, #JSisters. Żona Nicka Jonasa - Priyanka Chopra Jonas, żona Kevina Jonasa - Danielle Jonas i narzeczona Joe Jonasa - Sophie Turner zaprezentowały się pięknie w bardzo kolorowych stylizacjach. Cały klip jest nieco surrealistyczny, barwny i żywiołowy.

Jak Wam się podoba? Zobaczcie i oceńcie sami!

To pierwszy raz, jak pracowaliśmy razem, ale nawet przez moment nie poczułam się, jak w pracy. Takie zabawne sprawy rodzinne...

- napisała na Instagramie Priyanka Chopra.

NAJNOWSZE