Jonas Brothers już czują święta! Nowa piosenka to hołd dla wszystkich rodzin

2020-10-30 16:03 es
Jonas Brothers
Autor: instagram.com/jonasbrothers/ Jonas Brothers

Chociaż do świąt zostało jeszcze sporo czasu, Nick, Kevin i Joe Jonas już wprawiają fanów w odpowiedni nastrój. Jonas Brothers nagrali nową piosenkę! Przypominają w niej o tym, jak wielką wartością jest rodzina. Przy okazji muzycy podzielili się zdjęciami z dzieciństwa!

Zdajemy sobie sprawę, że teraz bardziej na czasie jest Halloween. Jednak kolo tego newsa nie mogliśmy przejść obojętnie... Jonas Brothers wydali świąteczną piosenkę! Wiemy, jest jeszcze październik i to trochę wcześnie na zimowe klimaty. Ale sami pomyślcie, czy w 2020 roku nie potrzeba nam jak najwięcej dobrych, ciepłych i miłych rzeczy? No waśnie... A taka jest nowa, świąteczna piosenka Jonas Borthers.

Jonas Brothers przypominają o rodzinnych wartościach

Kevin, Nick i Joe Jonas zrobili fanom wielką niespodziankę. Nagle opublikowali świąteczny kawałek! Nowa piosenka Jonas Borthers została zapowiedziana zaledwie kilkanaście godzin wcześniej.

ESKA XD #008

Na instagramie Jonas Brothers pojawiły się zdjęcia, na których Kevin, Nick i Joe Jonas są jeszcze małymi dziećmi. Kolejne fotki są bardziej aktualne. Widzicie tę kruszynkę w ramionach Joe Jonasa?!

Przy tak szalonym roku wszyscy naprawdę potrzebujemy czegoś, na co można się doczekać… Święta to czas, który nas łączy i przynosi radość w najciemniejszych czasach. Dla nas ta piosenka przywołuje wspomnienia z dziecięcych walk na śnieżki i znalezienia najbliższego wzniesienia dla sanek. To sprowadza wspomnienia do czasu spędzonego z rodziną przy ustawianiu choinki. Mamy nadzieję, że przyniesie wam to samo ciepło i szczęście, jakie przyniosło nam jej stworzenie. Bardzo was kochamy!

Czytamy na instagramowym profilu Jonas Brothers.

A oto nowa piosenka Jonas Brothers:

Wam też zrobiło się jakoś cieplej na sercu po przesłuchania nowej piosenki Jonas Brothers? ;)

NAJNOWSZE