Johnny Depp

i

Autor: AP/Associated Press/East News Johnny Depp zakochany?

Johnny Depp randkuje z piękną prawniczką. Znają się od lat

2022-09-23 15:41

Johnny Depp ZAKOCHANY!? Zagraniczne media donoszą, że aktor Piratów z Karaibów odnalazł nową miłość, a wybranką jego serca jest prawniczka, która która reprezentowała go w sprawie o zniesławienie, którą wytoczył przeciwko byłej żonie Amber Heard.

Johnny Depp rzekomo wdał się w romans prawniczką Joelle Rich, która reprezentowała go w sądzie w latach 2018-2020, podczas procesu o zniesławienie wytoczonego przeciwko "The Sun", który aktor niestety przegrał. Wspomniana kobieta pojawiała się również na "procesie dekady", w którym aktor oskarżył Amber Heard o zniesławienie.

Przypominając sprawę: Heard w 2018 roku przedstawiła się na łamach "Washington Post", jako ofiara przemocy domowej. Tym razem udało się dowieść Depp'owi, że artykuł dotyczył jego osoby, a tym samym wygrał proces. Amber musiała mu zapłacić 10 milinów dolarów odszkodowania oraz 350 tysięcy dolarów zadośćuczynienia.

Po kilkumiesięcznym sporze, życie Johnny'ego Deppa wróciło na właściwe tory, a co więcej, wdał się romans, który być może jest początkiem wielkiej miłości.

Johnny Depp otworzył się na nową miłość?

Joelle Rich pojawiała się na rozprawach sądowych Deppa i Heard, choć nie prowadziła sprawy, jednak mówi się, że zwyczajnie wspierała go w tym trudnym dla niego czasie. "Daily Mail" donosi, że Johhny Depp randkuje z Joelle od dłuższego czasu, jednak kim tak naprawdę jest tajemnicza prawniczka? Joelle Rich ma 37 lat i mieszka wraz z rodziną w Londynie, jednak właśnie jest w trakcie rozwodu z mężem Johnatanem - dyrektorem w korporacji Bluebox. Para wychowuje dwoje dzieci.

Internauci nie kryją, że są zadowoleni z takiego obrotu sprawy i życzą Depp'owi oraz Rich wszystkiego, co najlepsze.

Życzę mu jak najlepiej, niech ma trochę szczęścia po jazdach z Amber. Zawalczył z uzależnieniem, gra koncerty, staje na nogi, wraca do filmu. Oby mu się udało w życiu osobistym, przydałaby mu się fajna, wykształcona, zrównoważona kobieta z klasą przy boku - czytamy w sieci.

Życzę mu wszystkiego dobrego - skomentował internauta.

Johnny Depp i Joelle Rich

i

Autor: AP/Associated Press/East News Johnny Depp spotyka się z Joelle Rich?
FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058