John Legend to według People najseksowniejszy mężczyzna. Kogo jeszcze wybrał magazyn?

2019-11-17 14:00

W tym roku tytuł Najseksowniejszego Mężczyzny otrzymał John Legend. Jacy jeszcze przystojniacy zostali wyróżnieni przez magazyn People w przeszłości?

Magazyn People to jeden z największych i najpopularniejszych tabloidów w USA. Jego dziennikarze bacznie obserwują poczynania gwiazd. People słynie nie tylko z donoszenia najgorętszych plotek, ale także tworzenia popularnych rankingów.

Jednym z nich jest "Sexiest Man Alive" czyli Najseksowniejszy Mężczyzna. Od 1985 roku magazyn People przyznaje ten prestiżowy tytuł najprzystojniejszym panom.

W 2019 roku tytuł Najseksowniejszego Mężczyzny otrzymał John Legend. Znany piosenkarz uwodzi nie tylko, ale też talentem. Jego potwierdzeniem jest fakt, że John Legend dołączył do elitarnego grona laureatów EGOT. To skrót od czterech amerykańskich nagród w dziedzinie przemysłu rozrywkowego: Emmy, Grammy, Oscara oraz Tony.

Musimy przyznać, że magazyn People ma naprawdę dobry gust. Kogo w poprzedniej dekadzie jeszcze nagrodził tytułem Najseksowniejszego Mężczyzny? Tego dowiecie się w naszej galerii!

NAJNOWSZE