John Legend nie spodziewał się takich życzeń. Chrissy Teigen nazwała go...

2020-09-15 16:03 es
Chrissy Teigen i John Legend
Autor: Rex Features/East News

Chrissy Teigen i John legend są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wzięli ślub 14 września 2013 roku. To znaczy, że właśnie świętowali 7 rocznicę. Z tej okazji Chrissy Teigen opublikowała uroczy wpis na instagramie. John Legend na bank nie spodziewał się, że żona nazwie go...

John Legend i Chrissy Teigen tworzą piękną parę. Często pokazują się razem na instagramie w rodzinnym zaciszu. Przed pandemią razem pozowali na ścinakach, zachwycając elegencją. Małżeństwo wychowuję dwójkę maluchów - Lunę i Milesa. Niedługo dołączy do nich trzecie dziecko pary. Chrissy Teigen na bieżąco relacjonuje w social mediach przebieg swojej ciąży. Gwiazda w ogóle uwielbia social media. Użyła instagrama, by złożyć mężowi życzenia z okazji rocznicy. John legend na pewno nie spodziewał się takich słów.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Chrissy Teigen nazwała Johna Legenda "bratem"

Modelka oraz wokalista są parą od 14 lat. 14 września 2013 roku wzięli ślub. Ceremonia odbyła się nad jeziorem Como we Włoszech. Wśród gości była sama śmietanka towarzyska!

Ciężarna Chrissy Teigen postanowiła złożyć mężowi życzenia z okazji 7. rocznicy ślubu. Nie byłaby sobą, gdyby nie zrobiła tego w zabawny sposób.

Szczęśliwej siódmej rocznicy! 14 lat razem! @Johnlegend kocham cię kolego. Mój najlepszy przyjacielu. Jesteś dla mnie jak brat !!

Napisała Chrissy Teigen.

Oczywiście w związku bardzo ważne jest, żeby partnerzy byli też przyjaciółmi. Jednak usłyszenie od żony, że jest się dla niej jak brat, zaskoczyło nawet Johna Legenda.

Dziękuję Ci?

Odpisał żartobliwie John Legend.

Myślicie, że z dala od social mediów Chrissy Teigen przygotowała coś bardziej romantycznego?

NAJNOWSZE