John Legend i Chrissy Teigen

i

Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Chrissy Teigen i John Legend sprzedają dom! Za mały dla trójki dzieci?

2020-08-21 14:39

Chrissy Teigen i John Legend przygotowują się do powiększenia rodziny. Modelka jest w ciąży z trzecim dzieckiem i para już teraz intensywnie zastanawia się, w jaki sposób uda im się opiekować starszymi dziećmi i maleństwem. Okazuje się, że pierwszym pomysłem celebrytów jest kupno większego domu! Chrissy i John właśnie postanowili sprzedać swoją posiadłość.

Choć Chrissy Teigen i John Legend od dłuższego czasu marzyli o powiększeniu rodziny, nie przypuszczali, że naprawdę im się to uda :) Para dwoje poprzednich dzieci zawdzięcza bowiem procedurze in vitro i jak przyznała ostatnio modelka, nie sądziła, że może zajść w ciążę w sposób naturalny. Tymczasem los niespodziewanie uśmiechnął się do pary i dziś Chrissy może pochwalić się coraz bardziej zaokrąglonym brzuszkiem.

Chrissy Teigen i John Legend muszą więc nieco zmienić swoje plany i przygotować się do powitania na świecie trzeciego dziecka. Na początek para podjęła decyzję o sprzedaży domu.

Gwiazdy, które adoptowały dzieci

Pytanie 1 z 6
Ile dzieci adoptowała Angelina Jolie i Brad Pitt?

Chrissy Teigen i John Legend sprzedają dom

Jak donoszą zagraniczne media, Chrissy Teigen i John Legend sprzedają swoją posiadłość, którą w 2015 roku kupili od Rihanny. Dzięki zmianom na rynku nieruchomości para sporo na tym zarobi - celebryci sprzedają dom za 24 miliony dolarów, czyli prawie 10 milionów dolarów drożej, niż przed kilkoma laty go kupili. Nieruchomość w Beverly Hills składa się z siedmiu sypialni, ośmiu łazienek i dużego basenu, a z okien roztacza się piękny widok na wzgórza Hollywood.

Chrissy i John wprowadzili wiele nowości w czasie, gdy mieszkali w domu - m.in. wzorzysty sufit z Tajlandii czy dębowe podłogi.

Jak myślicie, ile będą potrzebowali miejsca dla swojej pięcioosobowej rodziny?