Joe Jonas będzie cudownym ojcem! Nie wierzycie? Zobaczcie jego zdjęcia z dziećmi!

2019-08-25 9:02

Fani Joe Jonasa chętnie zobaczyliby go w roli ojca. Muzyk wziął już ślub (a nawet dwa!) ze swoją ukochaną Sophie Turner, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by młode małżeństwo doczekało się potomstwa! Na to zapewne jeszcze trochę poczekamy, ale nie zmienia to faktu, że Joe Jonas po prostu świetnie dogaduje się z dziećmi. Zobaczcie!

W życiu Joe Jonasa i Sophie Turner nie może układać się lepiej. Para wzięła ślub pod koniec czerwca podczas zamkniętej dla mediów ceremonii na południu Francji, a zakochani nie ukrywają, że w małżeństwo bardzo im się podoba. Nic dziwnego, że wśród ich fanów coraz częściej padają pytania o... dzieci.

Młode małżeństwo nie ma jednak ochoty powiadamiać nikogo o swoich ewentualnych rodzicielskich planach i sprytnie unika pytań o dzieci. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że jedno z pary jest do roli rodzica doskonale gotowe już od dawna!

Joe Jonas ojcem? Byłby świetny!

Joe Jonas ma bowiem doskonałe podejście do dzieci! Serwis Popsugar przeszukał jego Instagram i odnalazł kilkanaście uroczych fotek, które udowadniają, że Joe Jonas to po prostu urodzony ojciec. Piosenkarz ma oczywiście kontakt z dziećmi za sprawą swojego brata, Kevina Jonasa, który doczekał się już dwóch córek - Aleny i Valentine. Joe chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z dziewczynkami i są to bez wątpienia jedne z najsłodszych zdjęć na jego profilu.

Zobaczcie sami! Czy Joe Jonas nie byłby idealnym ojcem?

NAJNOWSZE