Joanna Przetakiewicz

i

Autor: AKPA Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiwicz nie zdała w liceum. Pewien rockowy muzyk mocno zawrócił jej w głowie

2022-11-23 13:45

Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy była gościnią Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka skusiła się na zwierzenia z czasów szkolnych. Chętnie opowiedziała o tym, dlaczego zrywała się z zajęć i nie zdała do drugiej klasy. Zdradziła, że w głowie zawrócił jest pewnien rockowy muzyk.

Joanna Przetakiewicz od zawsze miała żyłkę do biznesu i nie bała się mierzyć wysoko. Jej pierwszym biznesem była sieć zakładów stomatologicznych, które otworzyła razem ze swoją bratową. Zawsze jednak pragnęła zaistnieć w branży modowej. W 2010 roku powstała jej odzieżowa marka, którą stworzyła z pomocą samego Karla Legerfelda, a jej projekty dostępne są w butikach na całym świecie. Obrotna businesswoman w 2018 roku stworzyła również ruch społeczny o nazwie Era Nowych Kobiet, który wspiera panie w rozwoju osobistym i zawodowym.

Joanna Przetakiewicz była rozpieszczoną dziewczyną. Nawet nie wynosiła śmieci

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Kubą Wojewódzkim wyznała, że miała cudowne dzieciństwo i wspaniałych rodziców, którzy wręcz ją rozpieszczali. Prowadzący zacytował nawet fragment jednej z jej wypowiedzi: "Byłam rozpieszczoną jedynaczką i nikt niczego ode mnie nie wymagał, nie wynosiłam nawet śmieci". Kuba Wojewódzki żartobliwie nazwał takie metody wychowawcze za demoralizujące.

Joanna Przetakiewicz broniła postawy rodziców mówiąc, iż dyscyplina w domu do niczego nie prowadzi, a ona jest tego najlepszym przykładem, gdyż już w wieku 18 lat wyprowadziła się z domu i zaczęła żyć na własną rękę, ucząc się samodzielności.

Joanna zdradziła również, że w szkole średniej nadmiernie korzystała z wolności, którą dawali jej rodzice. Jak się okazuje, nie była zbyt subordynowaną uczennicą, a przez nagminne opuszczanie lekcji, musiała powtarzać rok.

Całe to wychowanie, które było takie cudowne, wspierające i kochające mi wcale nie zaszkodziło. I to jest to, co często mówię swoim przyjaciółkom, które mają kilkunastoletnie córki: "Słuchaj, kochana, ja nie zdałam z pierwszej klasy do drugiej. Miałam opinię notorycznej wagarowiczki" - wyznała Joanna.

Joanna Przetakiewicz wolała spędzać czas z chłopakiem, niż chodzić do szkoły

Dla Przetakiewicz życie pozaszkolne było o wiele bardziej fascynujące, a jako nastolatka zakochała się w chłopaku, który zabierał ją na motycyklowe przejażdżki.

Miałam chłopaka który był ode mnie kilka lat starszy i też skończył to liceum i był uznany za zakałę tej szkoły, więc to już było zajebiste i bardzo cool. On był rockowym muzykiem i w związku z tym, przyjeżdżał po mnie na motorze. No to umówmy się, że ja miałam w dupie iść na matematykę, skoro mogłam sobie gdzieś z nim pojechać na motorze - powiedziała Joanna.

To wyznanie bardzo zaskoczyło Kubę Wojewódzkiego, jak i zapewne wiele jej fanek.

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!