Joanna Krupa o Kindze Rusin: "Fajnie mieć koło siebie takich przyjaciół"!

2020-02-13 21:40 nk
Kinga Rusin i Joanna Krupa
Autor: Instagram.com/joannakrupa

Kinga Rusin pochwaliła się ostatnio spotkaniem z Adele i opisała cała imprezę w otoczeniu światowych gwiazd, wśród których byli m.in. Beyonce, Jay-Z, Rihanna, Leonardo DiCaprio, Bradley Cooper i Charlize Theron. Po hucznym oscarowym party Rusin znalazła czas, by odwiedzić Joannę Krupę i poznać jej córeczkę. Choć tym spotkaniem na Instagramie się nie podzieliła, zrobiła do Dżoana.

Kinga Rusin poleciała do Los Angeles, by wziąć udział w gali Oscary 2020. Po ceremonii dziennikarka miała niepowtarzalną okazję zaszaleć na imprezie pełnej największych gwiazd świata. Niepowtarzalną - bo po obszernej relacji z prywatnego party u Beyonce i Jay'a-Z na Instagramie Polki jest dość mała szansa, że ktoś jeszcze Kingę na hollywoodzkie "balety" zaprosi. Ona jednak sama podkreśla, że nie specjalnie się tym przejmuje.

Faktem jest, że słynny już post z mega szczupłą Adele Kinga Rusin skasowała, bo budził ogromne zainteresowanie mediów z całego świata, a te nie dawały dziennikarce spokoju.

Kinga Rusin w odwiedziła Joannę Krupę

Kilka dni po imprezie z Beyonce, Jay'em-Z, Adele, Rihanną, Leonardo DiCaprio, Bradley'em Cooperem i Charlize Theron Kinga Rusin znalazła czas i siłę, by odwiedzić także swoją koleżankę ze stacji, Joannę Krupę. Tym spotkaniem się już na Instagramie nie pochwaliła. Zrobiła to za to Dżoana.

Idealny dzień dla mnie spędzić czas z tak wspaniałym Człowiekiem, który walczy o Lepszy Los tych co nie umia Sami się obronić. Fajnie mieć kolo siebie takich przyjaciół jak @kingarusin

- napisała na Instagramie uszczęśliwiona wizytą (od niedawna międzynarodowej gwiazdy) Joanna Krupa.

Na wspólnej fotce ubrana na biało Kinga przyćmiewa Beyonce trzyma na rękach i tuli do siebie małą Ashę-Leigh.

NAJNOWSZE