Pies Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora też ma swój Instagram! Poznajcie Lunę Dowbor

2021-05-09 11:02 kp
Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor
Autor: WBF Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powoli podbijają polski Instagram. Aktorka i prezenter uwielbiają kontakt ze swoimi fanami, a na Instagramie mogą nie tylko żartować, ale i dzielić się ważnymi dla nich informacjami. Okazuje się, że ich profile nie pomieszczą jednak wszystkiego. Ich psiak Luna, doczekał się własnego Instagrama!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w czasie pandemii odkryli w sobie nową pasję i zostali... influencerami. Para zawsze aktywnie działała w social mediach, jednak dopiero w czasie izolacji poświęcili aktywności na Instagramie naprawdę sporo czasu, tworząc nawet swój cykliczny "program" - domówkę u Dowborów. Para chętnie dzieli się zabawnymi zdjęciami z ich codziennego życia, ale i nie unika poważnych tematów.

Nie wszystko, co chcieliby pokazać, mieści się jednak na ich profilach! Okazuje się, że swoje własne konto na Instagramie ma jeszcze jeden członek ich rodziny - pies Luna.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Pies Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora na Instagramie

Jestem LUNA.🌝 Moimi właścicielami są DOWBORY!🤪 Czyli @joannakoroniewska @maciej_dowbor oraz ich córki.Życie w towarzystwie DOWBORÓW nie jest nudne!🐶🤩

- czytamy w bio na profilu Luny.

Luna rzadko ma okazję do pozowania na zdjęciach, które na swoim profilu pokazują Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Zamiast tego czworonóg cieszy się własnym profilem - i choć ostatnio opiekunowie nieco mniej publikują na koncie Luny, na profilu można obejrzeć mnóstwo zabawnych fotek psa i przy okazji podejrzeć, jak Dowborowie i ich córki spędzają ze zwierzakiem czas.

A może Wy też dołączycie do fanów Luny?

NAJNOWSZE