Gwiazdy na Jingle Ball 2021

i

Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Gwiazdy na Jingle Ball 2021. Lil Nas X w mini znów nie do pobicia! [ZDJĘCIA]

2021-12-06 15:45

Ameryka szykuje się do świąd Bożego Narodzenia w rytmie hitów największych gwiazd muzyki pop. Trwa Jingle Ball Tour 2021, podczas którego w największych amerykańskich miastach na świątecznych koncertach występują takie sławy, jak Ed Sheeran, Lil Nas X, Dua Lipa, Jonas Brothers czy Doja Cat. W miniony weekend odbył się koncert Jingle Ball 2021 w Los Angeles. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Jingle Ball to już długa amerykańska tradycja. Świąteczne koncerty rozgrzewają fanów już od ponad ćwierć wieku, co roku z udziałem wielu gwiazd ze szczytów list przebojów.

W tym roku Jingle Ball to cała seria koncertów, podczas których fani mogą posłuchać hitów takich gwiazd jak choćby Ed Sheeran czy Lil Nas X. Gwiazdy zaśpiewają jeszcze na scenach w Minneapolis, Chicago, Nowym Jorku, Bostonie, Filadelfii, Waszyngtonie, Atlancie oraz Miami. Cykl zakończy się 19 grudnia.

>> Lil Nas X największym dziwakiem rapu? Ciąża, sukienki... Co jeszcze wymyśli?

W miniony weekend tournee Jingle Ball 2021 odwiedziło Los Angeles. Mamy zdjęcia z tego koncertu! Spoiler: na scenie znów nie do pobicia był Lil Nas X. Znany z oryginalnych strojów raper tym razem pojawił się przed publicznością w kosmicznej mini!

Zobaczcie zdjęcia z tegorocznego koncerty Jingle Ball w Los Angeles!

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH