Jesy Nelson nie pokazywała się chłopakowi bez makijażu! Wstawała o świcie i się malowała

2019-09-12 11:50 kp
Jesy Nelson i Chris Hughes
Autor: Mark Milan / SplashNews.com/East News

Jesy Nelson ma za sobą okres wielkiej niepewności, kompleksów i depresji. Gdy wokalistka rozpoczęła karierę w Little Mix, spadła na nią niespodziewanie fala ogromnego hejtu. Gdy Jesy poznała swojego chłopaka, tak bardzo bała się jego opinii na temat jej wyglądu, że wstawała wcześnie rano, by pomalować się, zanim on się obudzi.

Jesy Nelson poznała zjawisko internetowego hejtu na własnej skórze. W najnowszym dokumencie BBC gwiazda Little Mix opowiedziała o nienawiści, jaka dotknęła ją na początku pracy z zespołem i o tym, jak opinie typu "gruba świnia" doprowadziły ją do próby samobójczej. Dziś Jesy Nelson zna już swoją wartość i chce pomóc innym, którzy padają ofiarami hejtowania.

W dokumencie Jesy Nelson: Odd One Out wypowiedział się też chłopak wokalistki, Chris Hughes. Mężczyzna opowiedział na jej przykładzie, do czego mogą doprowadzić kompleksy...

Kompleksy Jesy Nelson

Chris Hughes przyznał, że gwiazda Little Mix była na początku ich znajomości bardzo niepewna siebie. Wokalistka do tego stopnia bała się opinii mężczyzny na swój temat, że robiła wszystko, by nie zobaczył jej bez makijażu.

Kiedy zacząłem spędzać z nią dużo więcej czasu, zwłaszcza przebywając w domu, zauważyłem, że ma w sobie dużo niepewności. Nie pozwalała mi zobaczyć się bez makijażu, szczególnie przez pierwsze cztery lub pięć razy, kiedy do niej przychodziłem, chodziliśmy na randki i takie tam. Wstała rano prawie przed świtem, nakładała makijaż i wracała do łóżka cała wymalowana. Więc patrzyłem na nią i myślałem, że taka się obudziła, ale była przygotowana i wstawała wcześniej. Ona bała się pokazywać publicznie bez make-upu, dlatego tak naprawdę nie wychodzi bez makijażu. Czuje się bardziej komfortowo jako istota ludzka.

- opowiedział 26-latek. On sam najbardziej lubi ją w naturalnej wersji i to właśnie takie zdjęcie gwiazdy trzyma na lodówce.

Dziś Jesy Nelson zdaje już sobie sprawę z tego, jak groźne są kompleksy i odważnie z nimi walczy. Zachęca też inne dziewczyny do tego, by nie poddawały się.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Bali with this one ❤️ Post udostępniony przez @ jesynelson
NAJNOWSZE