Jesy Nelson chwali się figurą w bikini! Wygląda świetnie

2021-06-09 13:12 kp
Jesy Nelson
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Jesy Nelson bardzo długo ukrywała, że w zespole Little Mix nie czuła się dobrze. Wokalistka, choć na scenie spełniała swoje marzenia, musiała jednocześnie zmagać się z internetowym hejtem i ciągłymi komentarzami na temat jej figury. W końcu odeszła z grupy i skupiła się na swoim zdrowiu psychicznym. Dziś wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

Gdy w ubiegłym roku Jesy Nelson ogłosiła, że odchodzi z Little Mix, miała już za sobą długą drogę ku odzyskaniu pewności siebie. Gwiazda postanowiła w końcu otwarcie powiedzieć o tym, co przeżywała przez lata występów z zespołu - z powodu jej figury Jesy Nelson była nieustannym obiektem kpin i złośliwości hejterów, którzy bez skrupułów zamieszczali w sieci nienawistne komentarze na jej temat.

Hejt sprawił, że Jesy Nelson zaczęła mieć problemy z odżywianiem i samooceną. W końcu uznała, że odejście z zespołu to jedyna droga ku odzyskaniu spokoju ducha.

>> Jesy Nelson WTEDY postanowiła odejść z Little Mix! Klip do Sweet Melody to "punkt krytyczny"

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Jesy Nelson w nowej odsłonie

Wystarczy zajrzeć na Instagram Jesy Nelson, by przekonać się, że spokój jej służy. Wokalistka niedawno pochwaliła się internautom pierwszymi ujęciami ze studia, gdzie pracuje nad solowym materiałem, a teraz pokazała, że jest absolutnie gotowa na sezon wakacyjny. Jesy kusi ostatnio na swoim profilu ciałem w bikini i nie ma wątpliwości, że poświeciła ostatnio wiele czasu na budowanie figury. Zobaczcie!

Wystarczy spojrzeć chociażby na teledysk do piosenki Sweet Melody sprzed kilku miesięcy, by przekonać się, jak wielką przemianę przeszła Jesy Nelson. Gwiazda nie ukrywała, że w czasie pracy nad swoim ostatnim klipem z Little Mix nie czuła się dobrze w swoim ciele i z trudem ukończyła zdjęcia do video.

Wydać różnicę?

NAJNOWSZE