Jessie J jest zachwycona córką Channinga Tatuma. "Jest wspaniała!"

2019-06-17 19:00
Jessie J
Autor: Rex Features/East News

Jessie J nie ukrywa, że marzy o założeniu rodziny. Tymczasem gwiazda coraz lepiej poznaje się z 6-letnią córką Channinga Tatuma z poprzedniego związku z Jenną Dewan. Aktor już jakiś czas temu przedstawił dziewczynce swoją nową ukochaną i dba o to, by połączyły je przyjazne stosunki. Sama Jessie J jest pod wielkim wrażeniem Everly.

Jessie J i Channing Tatum z powodzeniem przechodzą przez kolejne etapy swojego związku. Wokalista i aktorka zaczęli się oficjalnie spotykać w październiku ubiegłego roku i od tego czasu zbudowali bardzo solidną relację. Aktor zamieszkał z ukochaną i zdążył ją poznać ze swoją córką, 6-letnią Everly, której mamą jest była żona gwiazdora, Jenna Dewan.

Takie spotkania nigdy nie są łatwe, jednak Jessie J dała z siebie wszystko. Sprawienie, by córka zaakceptowała nową partnerkę to poważne zadanie. Czy dziewczyny się polubiły?

Jessie J poznaje rodzinę Channinga Tatuma

Zapytana o to, czy stresowała się spotkaniem z Everly, Jessie J powiedziała:

O Boże, nie! Ma tylko sześć lat i jest absolutnie urocza!

Tymczasem Jessie J od dawna nie ukrywa, że marzy o założeniu własnej rodziny. Gwiazda usłyszała w 2014 roku od lekarzy, że prawdopodobnie nigdy nie uda jej się zajść w ciążę - do teraz wokalistka nie poddaje się jednak i stosuje najróżniejsze terapie wspomagające płodność. Ostatnio piosenkarka przyznała jednak, że jeżeli te metody zawiodą, jest gotowa na adopcję bądź skorzystanie z usług surogatki.

>> Jessie J i Channing Tatum założą rodzinę? Wokalistka rozważa adopcję

NAJNOWSZE