Jessie J i Channing Tatum założą rodzinę? Wokalistka rozważa adopcję

2019-06-15 21:19
Jessie J
Autor: Rex Features/East News

Jessie J od dawna otwarcie mówi o swoich problemach z płodnością, dzięki czemu chce pomóc milionom par na całym świecie, które - tak jak ona - mają problem z naturalnym poczęciem dziecka. Wokalistka, która jest w związku z Channingiem Tatumem przyznała, że jeśli nie uda jej się pewnego dnia zajść w ciążę w sposób naturalny, zdecyduje się na adopcję.

Jessie J nie ukrywa przed swoimi fanami, że walczy z bezpłodnością. Wokalistka usłyszała od lekarzy cztery lata temu, że najprawdopodobniej nigdy nie będzie w stanie zajść w ciążę i urodzić dziecka - gwiazda nie traci jednak nadziei.

W najnowszym wywiadzie Jessie J przyznała jednak, że jeśli nie uda jej się zajść w ciążę - zdecyduje się na adoptowanie dziecka lub skorzystanie z surogatki. 31-letnia piosenkarka jest obecnie w związku z Channingiem Tatumem i nie ukrywa, że w przyszłości chciałaby założyć rodzinę.

Jessie J i Channing Tatum założą rodzinę?

Rozważam adopcję lub surogatkę. Modlę się, by mieć dziecko naturalnym sposobem, ale jeśli nie, pogodzę się z tym. Mam jednak wciąż nadzieję. W pewne dni wydaje się to możliwe, że zajdę w ciążę, a w inne nie. Muszę zaakceptować to, że zostanie matką będzie walką.

- powiedziała Jessie J w ostatnim wywiadzie dla The Times.

Czy to oznacza, że Jessie J i Channing Tatum planują dziecko? Nie jest tajemnicą, że para doskonale się dogaduje i jest niemal nierozłączna. Czy niedługo spełni się marzenie wokalistki?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🧠 Post udostępniony przez J E S S I E . J (@jessiej)
NAJNOWSZE