Jessie J i Channing Tatum zerwali! W tle walka o dziecko?

2019-12-20 8:40 kp
Jessie J i Channing Tatum
Autor: SplashNews.com/East News; CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Jessie J i Channing Tatum nie są już parą - podają zagraniczne media. Para spotykała się od ponad roku i przez długi czas mocno dbała o swoją prywatność, nie pojawiając się razem publicznie. W ostatnich miesiącach wokalistka i aktor chętnie chwalili się jednak związkiem na Instagramie. Dlaczego się rozstali?

Fani Jessie J i Channinga Tatuma od początku gorąco kibicowali ich związkowi. Gwiazdorska para przed długi czas ukrywała łączącą ich relację, jednak media donosiły, że układa im się znakomicie - Channing szybko zamieszkał w domu ukochanej i przedstawił jej swoją córkę ze związku z Jenną Dewan. Jessie J natomiast wspierała go podczas jego występów z show Magic Mike XXL i coraz chętniej dodawała na Instagram wspólne zdjęcia.

I choć dopiero co wydawało się, że relacja pary układa się znakomicie, zagraniczne media podają, że Jessie J i Channing Tatum rozstali się. Aktor i wokalistka mieli zerwać ze sobą już przed kilkoma tygodniami.

Jessie J i Channing Tatum zerwali

Jak podaje Us Weekly, związek Jessie J i Channinga Tatuma to już przeszłość. Informator serwisu donosi, że celebryci rozstali się w ubiegłym miesiącu, jednak wciąż pozostają w kontakcie i utrzymują przyjazne stosunki.

Powody rozstania Channinga Tatuma i Jessie J nie są znane. Wiadomo jednak, że wokalistka od dawna marzyła o założeniu rodziny - czego zresztą nie ukrywała w wywiadach. Artystka głośno mówiła o swoich problemach z płodnością i rozważała adopcję lub skorzystanie z surogatki.

Modlę się, by mieć dziecko naturalnym sposobem, ale jeśli nie, pogodzę się z tym. Mam jednak wciąż nadzieję. W pewne dni wydaje się to możliwe, że zajdę w ciążę, a w inne nie. Muszę zaakceptować to, że zostanie matką będzie walką.

- mówiła gwiazda w czerwcu tego roku.

W ciąży jest natomiast była żona Channinga Tatuma, Jenna Dewan. Aktorka spodziewa się dziecka ze swoim nowym partnerem, Stevem Kazee.

>>Channing Tatum i Jenna Dewan walczą o dziecko! To rozstanie nie jest przyjazne...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE