Jessica Simpson schudła po ciąży 45 kg! Wygląda niewiarygodnie

2019-09-25 12:40 kp
Jessica Simpson schudła
Autor: Instagram/ Jessica Simpson

W marcu tego roku Jessica Simpson urodziła trzecie dziecko. Wokalistka nie ukrywała, że ciąża była dla niej bardzo trudnym czasem - gwiazda bardzo mocno przytyła i cierpiała z powodu opuchlizny. Pół roku od porodu po tamtym czasie nie ma jednak śladu! Metamorfoza, jaką przeszła Jessica, zasługuje na medal!

Jessica Simpson z wielkimi trudami przetrwała swoją trzecią ciążę. Gwiazda zmagała się z wieloma dolegliwościami, takimi jak opuchlizna czy refluks żołądkowy, które były tym bardziej uciążliwe, że jej waga drastycznie wzrosła. Radość z przyjścia na świat drugiej córki Birdie Mae Johnson łączyła się też dla niej z ogromną ulgą.

Po porodzie przyszedł czas na zadbanie o siebie. Jessica Simpson, która w trakcie ciąży ważyła nawet 108 kilogramów, musiała bardzo dużo pracować, by zrzucić choć część nadmiarowej wagi, która mocno utrudniała jej codzienne życie. Efekty, jakie osiągnęła, są jednak oszałamiające!

Jessica Simpson schudła po ciąży - to niesamowita przemiana

Sześć miesięcy po porodzie Jessica Simpson pochwaliła się efektami swojej pracy nad ciałem - gwiazda schudła... 45 kilogramów! Na nowym zdjęciu Jessica jest nie do poznania i trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno ważyła dwa razy tyle.

6 miesięcy. 45 kilogramów mniej (tak, dobiłam na wadze do 108 kilogramów). To moja pierwsza podróż z dala od Birdie Mae i bardzo wzruszająca z wielu powodów, ale jestem bardzo dumna, że znów czuję się sobą. Nawet, jeśli wydawało się to niemożliwe, wybierałam jeszcze cięższą pracę.

- napisała Jessica Simpson pod nowym zdjęciem na Instagramie.

Zobaczcie jej niezwykłą przemianę!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jess-tation Post udostępniony przez Jessica Simpson (@jessicasimpson)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Tight squeeze but I’m pushin’ through Post udostępniony przez Jessica Simpson (@jessicasimpson)
NAJNOWSZE