Jessica Mercedes wzięła ślub sama ze sobą. "Wróżka powiedziała, że zgubiłam antenę"

Jessica Mercedes
Autor: AKPA

Jessica Mercedes zdecydowała się na ślub sama ze sobą. Blogerka wzięła udział w egzotycznym wyjeździe do Meksyku, gdzie oprócz ceremonii zaślubin i poszukiwania siebie, zdecydowała się nas rozmowę z wróżką. Ta miała jej powiedzieć, że zgubiła antenę.

Jessica Mercedes wzięła ślub sama ze sobą. Wszystko w ramach odnowy duchowej i akceptacji siebie. Influencerka wybrała się na spirytualny obóz, gdzie spotkała się z wróżkami. Blogerka dowiedziała się od jednej z nich m.in. tego, że zgubiła swoją antenę. Jessica Mercedes nie ukrywa tego, że zaczęła interesować się medycyną alternatywną oraz duchowością. Chętnie opowiada o swoich duchowych doświadczeniach oraz rozwoju na swoich social mediach. Na jej Instagramie można zobaczyć posty dotyczące jogi i medytacji oraz rozważania na temat akceptacji siebie. W związku ze swoim rozwojem duchowym, influencerka zdecydowała się na samotną podróż do Meksyku oraz oczyszczającą ceremonię.

Roksana Węgiel zgrywa aniołka na Instagramie. Nawet jej tata nie powstrzymał się od komentarza!

Zrobiłam FIT kalendarz adwentowy | ESKA XD - Fit vlog #63

Jessica Mercedes wzięła ślub sama ze sobą

Jessica Mercedes zdecydowała się na egzotyczny wyjazd do Meksyku, by odkryć siebie i zrobić spirytualny reset.

Ja emocjonalna, jak zawsze, ale to było najpiękniejsze 5 dni w moim życiu. Pierwszy raz w moim życiu zrobiłam coś tylko dla siebie […] Będę bardzo tęsknić za dziewczynami, ale czuję, że nawiązałam tu przyjaźnie na całe życie i nauczyłam się zupełnie nowego podejścia do siebie, do innych ludzi i do świata.

Jessica wyznała swoim obserwatorom, że podczas obozu zdecydowała się na rozmowę z lokalną wróżką. Jedna z nich powiedziała jej, że zgubiła swoją antenę.

Klaudia Halejcio - realizuje się w aktorstwie i wiedzie królewski życie w bajecznej willi

Wróżka w dżungli jak u niej byłam i mnie masowała, powiedziała, że zgubiłam antenę i jestem zagubiona w życiu, więc dodałam sobie kilka anten w wianku na swój ślub, żeby wreszcie odnaleźć swoje miejsce na ziemi i w życiu.

Obóz, w którym brała udział Jessica zakończył się hucznym weselem, które trwało do białego rana. Jednak wielu może zdziwić fakt, że blogerka składała samej sobie przysięgę. Jessica postanowiła, że będzie o siebie dbała i nigdy się nie zdradzi.

Obiecałam sobie, że będę siebie kochać z całego serca, nigdy już siebie nie zdradzę i będę ze sobą na zawsze.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE