Jennifer Lopez zagrała w Hustlers za darmo! "Robię to, co chcę"

2019-11-19 14:19 kp
Hustlers
Autor: SplashNews.com/East News

W październiku do polskich kin wszedł film Hustlers - Ślicznotki z Jennifer Lopez i Cardi B w głównych rolach. I o ile Cardi B przyznała później, że bardzo podoba jej się aktorstwo ze względu na niewielki wysiłek i wielkie zarobki, J. Lo zapewnia, że w filmie najbardziej ceni jego wartość pozafinansową. Gwiazda przyznała, że za Hustlers nie dostała ani dolara!

Krótko po tym, jak Jennifer Lopez zrobiła karierę w muzyce, o piękną wokalistkę upomniał się świat filmu. I choć produkcje nie zawsze były najwyższych lotów, a gra J. Lo zostawiała czasem wiele do życzenia, obecność gwiazdy na ekranie przyciągała zawsze rzesze widzów. Mimo mankamentów kino pokochało Jennifer - wystarczy wspomnieć o takich produkcjach jak Powiedz tak czy Zatańcz ze mną.

W ostatnich miesiącach Jennifer Lopez była zaangażowana w kolejny projekt - Hustlers, opowiadający o kobietach zarabiających w klubie go-go. J. Lo nie tylko zagrała jedną z głównych ról w produkcji, ale została też jej producentką. Do pracy zaangażowała takie gwiazdy jak Cardi B czy Julia Stiles.

Jennifer Lopez nie gra dla pieniędzy

Film trafił do kin na świecie we wrześniu, a w Polsce miesiąc później. Co ciekawe, Jennifer Lopez w ostatnim wywiadzie przyznała, że jej ostatnią motywacją do pracy, były pieniądze. Co więcej - gwiazda podobno nie nie dostała wynagrodzenia za rolę!

Robię rzeczy, ponieważ je kocham. Nie dostałam całej masy pieniędzy za Hustlers. Zrobiłam to za darmo i wyprodukowałam. Opieram się na sobie. Jestem Jenny From the Block. Robię, co chcę, robię to, co kocham. Ale granie Ramony było zupełnie innym sposobem myślenia.

- przyznała.

Oczywiście jako producentka filmu Jennifer Lopez nie wyjdzie na produkcji źle i zgarnie miliony za dystrybucję filmu na całym świecie. Byliście już w kinie?

NAJNOWSZE