Jennifer Lopez z narzeczonym na treningu! Alex Rodriguez i J.Lo robią formę przed ślubem?

2020-02-24 10:20 mw

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez od dawna są zaręczeni, ale ślub J.Lo i jej chłopaka sukcesywnie odkładany jest na bliżej nieokreśloną przyszłość. Czyżby ten moment właśnie się zbliżał? W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Jennifer Lopez i jej narzeczonego. Piosenkarka i jej chłopak zauważeni zostali przed wejściem do siłowni. Wraz z fotkami J.Lo i Alexa od razu pojawiły się plotki, jakoby oboje "robili formę" przed ślubem! :) Czy to prawda?

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez spotykają się już od 3 lat, ale dopiero wiosną 2019 roku sportowiec postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie. Kiedy odbędzie się ślub pary? Tego niestety na razie nie wiadomo - według doniesień amerykańskiej prasy wesele J.Lo i jej wybranka było już kilka razy przekładane. Oficjalnym powodem miały być za każdym razem "obowiązki zawodowe".

Nie jest tajemnicą, że Jennifer Lopez to jedna z bardziej rozchwytywanych amerykańskich gwiazd i mimo dużego stażu na scenie grafik występów, sesji zdjęciowych i wywiadów wciąż ma wypełniony po brzegi. W końcu jednak będzie musiała znaleźć czas na TO najważniejsze wydarzenie. Czyżby ten moment właśnie się zbliżał?

JENNIFER LOPEZ I ALEX RODRIGUEZ SZYKUJĄ FORMĘ NA ŚLUB?

O tym, że Jennifer Lopez nie musi martwić się o kondycję, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Mimo wieku (w lipcu piosenkarka skończy 51 lat) J.Lo wciąż zachwyca figurą, której zazdrościć jej może niejedna dwudziestolatka.

Ale forma nie przychodzi sama. Jennifer Lopez nieustannie ćwiczy na siłowni i najwyraźniej do tego samego skutecznie namówiła także swojego ukochanego. Alex Rodriguez to były sportowiec, ale w ostatnim czasie mógł się nieco zaniedbać :) Na szczęście ma u boku najlepszego trenera, jakiego można sobie wymarzyć: własną narzeczoną.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza zrobione przed jedną z siłowni w Miami. Mamy nadzieję, że plotki o zbliżającym się ślubie potwierdzą się i już wkrótce zobaczymy oboje przed ołtarzem!

NAJNOWSZE