Jennifer Lopez to królowa TikToka! Widzieliście jej najlepsze filmiki?

2020-04-05 22:35 nk
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: TikToik/JLo

Wydawałoby się, że TikTok to "zabawka" dla młodego pokolenia (no i może jeszcze prezydenta Andrzeja Dudy). Tymczasem dla nas królową tej aplikacji jest 50-letnia Jennifer Lopez! Jej filmiki są seksowne, zabawne, rozczulające i intrygujące! Widzieliście, co ona tam wyprawia na tym swoim profilu?!

Tik Tok to stosunkowo nowa aplikacja. Choć została stworzona zaledwie 3,5 roku temu, już w 2018 roku miała 500 milionów użytkowników na całym świecie. Korzystają z niej internauci ze 150 krajów świata w aż 75 językach.

Jednym z nowych użytkowników TikToka, jak wiadomo, jest prezydent Polski, Andrzej Duda. Czy dorówna popularnością Jennifer Lopez, która ma już 7 milionów obserwujących?

Jennifer Lopez królową TikToka

Jennifer Lopez konto na TikToku ma od ponad roku, jednak dopiero niedawno zstała się bardziej aktywna w tym serwisie. Ostatnio na przykład uchyliła rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jej związek z Alexem Rodriguezem.

OK Jennifer Lopez pewnie nie jest napopularniejszą tiktokerką, ale jej profil w tym serwisie naprawdę warto śledzić! Jest seksownie, zabawnie, wzruszająco i po prostu ciekawie! Czegóż chcieć więcej?!

Zobaczcie naszej ulubione posty na Tik Toku Jennifer Lopez!

1. Wyluzowana Jenny from The Block

2. Macocha na medal!

3. Jej miłość nic nie kosztuje

4. Fighterka!

5. Największa idolka fanka!

6. Sam seks!

7. Switch!

8. Rodzinne tańce

9. Szczerość przede wszystkim!

NAJNOWSZE