Jennifer Lopez w skórzanych spodniach i bojówkach na świątecznych zakupach [ZDJĘCIA]

2020-12-09 8:11 mm
Jennifer Lopez na zakupach
Autor: Rick Davis / SplashNews.com/East News, Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez widziana była na świątecznych zakupach. Gwiazda wybrała się do nowojorskich sklepów i galerii, a wraz z nią ulicami miasta podążała grupa paparazzich. Fotoreporterzy uwiecznili J.Lo ubraną w skórzane spodnie, beżowy płaszcz oraz ciężkie buty typu "bojówki".

Jennifer Lopez skończyła w lipcu tego roku 51 lat, ale wiele osób od dawna mówi z nieskrywaną zazdrością, że dla tej gwiazdy czas się najwyraźniej zatrzymał w miejscu.

Piosenkarka od dawna zachwyca wysportowaną figurą i świetną formą. Jeśli dodamy do tego świetny gust i styl, dostajemy mieszkankę wybuchową. Nic dziwnego, że kiedy J.Lo pojawia się publicznie, ruch zamiera a ulica staje się na moment planem zdjęciowym :)

Tak właśnie wyglądały niedawne świąteczne zakupy Jennifer Lopez. Wraz z gwiazdą ulicami Nowego Jorku podążało kilkoro fotografów, starając się z każdej strony uchwycić zjawiskową gwiazdę. Efekty ich pracy znajdziecie poniżej.

ESKA XD EXTRA

Jennifer Lopez na zakupach

51-letnia piosenkarka i aktorka pojawiła się na ulicach swojego miasta w czarnych, obcisłych skórzanych spodniach, do których dobrała ciężkie bojowe buty i kontrastujący z resztą beżowy płaszcz. 

Jennifer Lopez zdawała się nie zauważać śledzących ją paparazzich, choć oczywiście dobrze wiemy, że nie mogła nie wiedzieć, że tak naprawdę uczestniczyła w mini sesji zdjęciowej... Cóż, z taką renomą i sławą o prywatności można tylko pomarzyć, ale prawdopodobnie J.Lo już dawno zdążyła się do tego przyzwyczaić.

Zobaczcie, jak wyglądała gwiazda podczas przedświątecznych zakupów w pobliżu swojego domu.

Oczywiście forma Jennifer Lopez nie robi się sama. Gwiazda regularnie odwiedza siłownie i kluby fitness, kilka razy w tygodniu pracując pod okiem trenerów nad nienaganną sylwetką i kondycją. 

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia J.Lo przed wejściem do jednego z jej ulubionych klubów fitness.

NAJNOWSZE