Jennifer Lopez na rowerze eliptycznym [ZDJĘCIA] Umielibyście nim jeździć?

2020-07-13 11:29 KP

Jennifer Lopez weszła na nowy poziom przejażdżek rowerowych. Wokalistka postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i została ostatnio przyłapana przez paparazzich na rowerze eliptycznym, na którym może trenować mięśnie niczym na orbitreku, a jednocześnie cieszyć się przejażdżką po mieście. Zobaczcie, jak sobie radzi!

Mimo trwającej pandemii Jennifer Lopez nie odpuszcza treningów na świeżym powietrzu. Specjaliści nie mają zresztą wątpliwości, że ruch na dworze to jeden z najlepszych sposobów na zachowanie zdrowia i wzmocnienie odporności. Dlatego uzbrojoną w maseczkę J. Lo regularnie można spotkać na Florydzie podczas spacerów czy ćwiczeń.

Tym razem Jennifer Lopez postawiła na trening na rowerze. Zamiast zwyczajnego roweru gwiazda wybrała tym razem rower eliptyczny - to maszyna przypominająca orbitrek, na której można jednak jeździć niczym na zwyczajnym rowerze. Znacznie lepiej niż zwykły rower działa jednak na pośladki, a wszyscy wiemy, jak ważna to część ciała w karierze J. Lo :)

Jennifer Lopez na rowerze eliptycznym

Tym razem Jennifer Lopez trenowała pod okiem trenera personalnego w Coral Gables na Florydzie. Gwiazda miała na sobie tradycyjnie leginsy i krótki top, do których dobrała kolorową maseczkę.

Zobaczcie, jak poradziła sobie na rowerze eliptycznym!

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE