Jennifer Lopez jest załamana przełożonym ślubem! Miał się odbyć we Włoszech…

2020-05-27 12:30 AM
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza to coś, na co z utęsknieniem czeka wiele fanów gwiazdy. I choć para świetnie się ze sobą dogaduje to droga do ich zaręczyn nie była taka prosta. Alex bardzo długo zwlekał z wykonaniem pierwszego kroku. Gdy już się zebrał na odwagę, przyszedł czas na weselne przygotowania. Niestety plany te zostały pokrzyżowane przez koronawirusa!

Ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza to wydarzenia na które czekają nie tylko fani ale też media. I choć przygotowania do ceremonii już się zaczęły to musiały zostać zawieszone ze względu na trwającą pandemię. J.Lo nie kryła rozczarowania. Mało tego, teraz wyznała, że wiadomość o tym, że musi przełożyć ślub nieco ją załamała. Wesele miało być jak z bajki. Cała ceremonia miała odbyć się we Włoszech. Niestety marzenie J.Lo musi poczekać. Ona i Alex nie mogą w najbliższym czasie świętować. To trudny czas dla Lopez. Nie tylko załamała się tym, że musi przełożyć ślub ale także tym, że specjalnie na czas miesiąca miodowego zrezygnowała z zawodowych planów…

W tej chwili nie ma żadnego planu. Musimy poczekać i zobaczyć, jak to wszystko się potoczy. Jestem trochę załamana, ponieważ mieliśmy świetne plany, ale staram się myśleć: wiesz co, Bóg ma większy plan, więc musimy poczekać i zobaczyć co się wydarzy. Może będzie lepiej. Muszę wierzyć, ze tak będzie. 

Jennifer i Alex zaręczyli się w 2019 roku, po dwóch latach związku.

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE