Figura Jennifer Lopez to efekt ciężkiej pracy! Oto dowody [ZDJĘCIA]

2020-12-14 13:13 kp

51-letnia Jennifer Lopez niezmiennie zachwyca swoją doskonałą figurą. Gwiazda wygląda tak, jakby upływ czasu w ogóle jej nie dotyczył i wciąż robi wrażenie kształtami, jakimi mogła pochwalić się dwadzieścia lat temu. Jak to możliwe? Bez wątpienia geny mają tu spore znaczenie, jednak prawda jest znacznie mniej optymistyczna - taka figura to efekt ciężkiej pracy!

Niestety, nie powstała jeszcze taka dieta, która zagwarantowałaby komuś sześciopak :) Choć odpowiednie żywienie i dobre geny mogą pozwolić zachować młodzieńczą energię, z pewnością nie sprawią, że ktoś będzie mógł się pochwalić umięśnionymi pośladkami. Wie o tym Jennifer Lopez, która nie zostawiła kwestii swojej kondycji wyłącznie matce naturze.

Jennifer Lopez od lat zachwyca fanów swoją figurą. Gwiazda ma dziś 51 lat, a wciąż może pochwalić się kondycją i mięśniami, jakich mogłyby pozazdrościć jej młodsze koleżanki. Piosenkarka doskonale o tym wie i chętnie chwali się swoją urodą - jak ostatni, gdy nagim zdjęciem promowała najnowszy singiel...

ESKA XD #012

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na siłowni

Ta figura to jednak przede wszystkim efekt ciężkiej pracy. Jennifer Lopez regularnie można spotkać na siłowniach w Miami, gdzie pod okiem trenerów wyciska z siebie siódme poty i dba o swoją kondycję. Tym razem paparazzi przyłapali ją na siłowni należącej do jej narzeczonego, Alexa Rodrigueza - UFC Gym. Oboje urządzili sobie intensywny trening, mimo pewnych niedogodności związanych z pandemią i maseczkami.

Teraz już wierzycie, że mięśnie nie spadają z nieba? :)

NAJNOWSZE