Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali! Ślub przekładali dwa razy

2021-03-12 22:27 kp
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: EVGA, ROLO/Backgrid/East News

Tego rozstania nie spodziewał się chyba nikt! Amerykańskie serwisy donoszą o rozstaniu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza - jednej z najbardziej wpływowych, najsłynniejszych i najbogatszych par Hollywood. Dlaczego wokalistka i były bejsbolista się rozstali i od kiedy nie są razem? Sprawdźcie szczegóły!

Świat showbiznesu przyzwyczaił nas do rozstań nawet najbardziej zgranych z pozoru par, jednak jakoś wciąż wierzymy w happy endy! Niestety, wygląda na to, że szczęśliwe zakończenie nie było dane relacji Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Jak donoszą amerykańskie media, para zerwała!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez sprawiali wrażenie idealnie dobranej pary. Oboje są bardzo popularni, bajecznie bogaci, po przejściach i z dziećmi. Wokalistka i bejsbolista spotykali się od czterech lat, a w 2019 roku zaręczyli się podczas wakacji na tropikalnej wyspie. Od tamtego czasu celebryci planowali bajeczny ślub - cicha ceremonia nie wchodziła w grę, dlatego po wybuchu pandemii koronawirusa para przekładała ślub już dwa razy.

Teraz okazuje się, że ślubu nie będzie...

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali

O rozstaniu Jennifer Lopez i Alexa Ridrigueza donosi Page Six i nie ma tu mowy o wyssanych z palca plotkach, bo jest to kolumna należąca do New York Post. Jak czytamy, informatorzy ze środowiska Miami potwierdzili, że J. Lo i A. Rod nie są już razem od kilku tygodni.

Doniesienia te są o tyle zaskakujące, że jeszcze niedawno para była nierozłączna. Paparazzi przyłapali celebrytów razem po raz ostatni w lutym, krótko przed tym, jak wokalistka wyleciała na Dominikanę, gdzie miała pracować nad swoim nowym filmem. Niecały miesiąc wcześniej Rodriguez dumnie towarzyszył Jennifer Lopez podczas inauguracji prezydentury Joe Bidena, gdzie wokalistka miała zaszczyt wystąpić.

Warto przy tym dodać, że na początku lutego Alex Rodriguez po raz kolejny musiał się zmagać z plotkami na temat zdrad, jakich miał się dopuścić. Tym razem - to już trzeci tego typu przypadek - o ich rzekomym romansie opowiadała jedna z modelek Playboya.

>> Alex Rodriguez znów posądzony o zdradzanie Jennifer Lopez! Spał z tą celebrytką?

Czy to właśnie zaważyło na rozstaniu? Page Six nie podaje powodów zakończenia związku Jennifer Lopez.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE