Jennifer Lawrence

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Jennifer Lawrence znów o polityce. „Głosowałam wbrew swoim poglądom”

2020-10-28 14:00

Wybory w Stanach Zjednoczonych zbliżają się wielkimi krokami. Z tego powodu wiele gwiazd już od dawna wkroczyło do świata polityki, by opowiedzieć o swoich przekonaniach i przy okazji zachęcić do głosowania. Sprawa jest tak poważna, że wzięła się za to nawet Jennifer Lawrence, która politykę omijała szerokim łukiem. Aktorka znów zabiera głos! Co tym razem powiedziała?

Kilka dni temu na Hotplota.pl pisaliśmy o szczerym wyznaniu Jennifer Lawrence. Aktorka zdecydowała się opowiedzieć o swoich poglądach politycznych. W przeciwieństwie do innych znanych nazwisk, które tylko wsparły swojego kandydata, gwiazda oprócz tego wbiła szpilę partii reprezentowanej przez Donalda Trumpa! Być może mało kto o tym wiedział, ale aktorka jakiś czas temu miała zupełnie inne poglądy niż teraz. W starciu John McCain – Barack Obama, Jennifer przyznała, że głosowała na przedstawiciela Partii Republikańskiej, czyli na McCaina. Sama z resztą określiła się „małą republikanką”.

Mimo szczerych wyznań na jakie zdobyła się Lawrence to nie wystarczyło, więc aktorka dalej brnie w polityczne dyskusje. Nie minęło dużo czasu od jej ostatnich słów a ta znów otwiera się na polityczne tematy. Tym razem Jennifer zdradziła, że zdała sobie sprawę z tego, że nie głosowała zgodnie ze swoimi przekonaniami a raczej ze względu na tradycję wyniesioną z domu.

Dzięki prezydenturze Obamy i dorastaniu zdałam sobie sprawę, że głosowałam wbrew swoim poglądom. Teraz z dumą mogę powiedzieć, że jestem demokratą.

– tłumaczyła Jennifer w poście na Twitterze.

ESKA XD #007

Nie ma potrzeby wyjaśniania, wszyscy ewoluują.

– brzmiały komentarze.

Sonda
Co myślisz o politycznym zaangażowaniu gwiazd?

JENNIFER LAWRENCE DOSTAŁA WSPARCIE OD FANÓW

Fani jednak nie mieli tego za złe aktorce, znaleźli się nawet tacy, którzy pisali, że nie powinna się tłumaczyć:

Nikomu nie jesteś winna wyjaśnień, a jeśli ktoś ma problem z tym na kogo głosowałaś to jest tak naprawdę jego odzwierciedlenie.

Jennifer Lawrence choć teraz nie mówiła o tym wprost to już wcześniej zadeklarowała, że w tegorocznych wyborach odda swój głos na Joe Bidena.