Sylwestrowa zabawa? Jennifer Lawrence jest na NIE

i

Autor: akg-images/EAST NEWS; Gilbert Flores /Broadimage/EAST NEWS

Jennifer Lawrence nienawidzi Sylwestra i mówi to, co chcielibyście powiedzieć, ale się wstydzicie

2019-12-29 12:00

Szampańska zabawa do białego rana? Piękne kreacje? Szczerze życzenia? Choć tak w teorii powinna wyglądać sylwestrowa zabawa, w większości przypadków rzeczywistość w najmniejszym stopniu nie odpowiada marzeniom. A ponieważ w Sylwestra nie wypada siedzieć w domu, idziecie na kolejne nieudane party? Jennifer Lawrence już dawno powiedziała Sylwestrowi DOŚĆ!

Wśród najróżniejszych typów sylwestrowych imprezowiczów nadzwyczaj często spotkać można dwa. Pierwszy z nich to ci, którzy w noworoczny poranek mają mgliste wspomnienia z poprzedniej nocy i ból głowy, a drugi to ci, którzy przez całą sylwestrową noc podpierają ściany parkietu, myśląc: co ja tu robię? Wszystkich ich łączy jednak jedno - mocne postanowienie: "Nigdy więcej" i powtórka z rozrywki w następnego Sylwestra ;)

Jeśli nienawidzicie Sylwestra i właśnie zastanawiacie się, jak wykręcić się z kolejnej sylwestrowej zabawy, może pocieszyć Was jedno - nie jesteście jedyni. Najsłynniejszą gwiazdą Hollywood, która już dawno temu pogodziła się z tym, że w Sylwestra bawi się FATALNIE, jest niegdyś naczelna imprezowiczka Hollywood, Jennifer Lawrence!

Sonda
Czy lubisz Sylwestra?

Jennifer Lawrence nienawidzi Sylwestra

Zanim Jennifer Lawrence poznała swojego męża Cooke Maroney'a, znana była z zamiłowania do imprez. To zresztą właśnie ona wciągnęła w nocne życie Los Angeles Adele, która po rozwodzie z mężem szukała nowych wrażeń. Nawet Jennifer Lawrence nie lubi jednak, gdy cały świat oczekuje, że co roku 31 grudnia będzie się bawiła jak nigdy wcześniej...

Nienawidzę tego. Nigdy nie miałam dobrego Sylwestra - wszyscy gonią za dobrą zabawą i zawsze jest to rozczarowanie. Zawsze kończę pijana i rozczarowana.

- mówiła Jennifer Lawrence już w 2015 roku.

Wyjęła Wam to z ust? ;)

Bawcie się dobrze w Sylwestra!