Jennifer Aniston szczerze o relacji z Bradem Pittem. „Bardzo dobrze się bawiliśmy”

2021-06-24 15:00 AM
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Autor: CORE/Ferrari Press/East News

Relacja między Jennifer Aniston i Bradem Pittem od dawna pozostaje wielką zagadką. Gdy tylko para spotka się na jakimś wydarzeniu, natychmiast stają się tematem do plotek. Niektórzy fani wciąż wierzą, że tę dwójkę nadal łączy gorące uczucie a ich powrót do siebie to tylko kwestia czasu. A jak jest naprawdę? Jennifer Aniston zdradza, co łączy ją z byłym mężem.

Stara miłość nie rdzewieje – to hasło, które fani nagminnie rzucali słysząc plotki na temat rzekomego powrotu do siebie Jennifer Aniston i Brada Pitta. Byli małżonkowie darzą się wielką sympatią. Tak dużą, że pojawiły się doniesienia, że ponownie mają się ku sobie.

Media i fanów najbardziej ciekawiły ich wspólne pojawienia się na różnych galach. Nie przychodzili razem, ale zawsze zamienili ze sobą kilka słów. Każda wymiana zdań była połączona z serdecznym uśmiechem od każdej ze stron.

Fanów zauroczył też odegrany przez byłą parę flirt na wideoczacie. Oboje wzięli udział w charytatywnym projekcie, który został zorganizowany przez CORE czyli organizacji walczącej z Covid-19. Podczas rozmowy z Bradem, Jennifer rzuca zdanie, że zawsze uważała go za uroczego faceta.

Wymiana zdań między byłymi małżonkami zauroczyła fanów i dała im cień nadziei na ich powrót.

Jennifer Aniston zdradza, co łączy ją z Bradem Pittem

W wywiadzie dla People, Jennifer Aniston wyznała co łączy ją z Bradem i przy okazji odniosła się do pamiętnej rozmowy z nim. Fani, którzy kibicują parze będą rozczarowani…

To było absolutnie zabawne. Brad i ja jesteśmy kumplami, jesteśmy przyjaciółmi. Rozmawialiśmy i nie było w tym niczego dziwnego. Bardzo dobrze się bawiliśmy i to w wielkiej sprawie CORE.

– wyjaśniła Jennifer.

Chcielibyście, żeby do siebie wrócili?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE