Jennifer Aniston już NIGDY nie weźmie ślubu? Zależy jej na czymś innym!

2021-09-15 11:26 AM
Jennifer Aniston
Autor: Cover Images/East News

Jennifer Aniston niestety nie ma szczęścia w miłości. Choć jeszcze niedawno wiele osób liczyło na jej ponowne zejście się z Bradem Pittem, to niestety nic z tego. Niedawno też zaczęły pojawiać się plotki o jej rzekomym romansie z Davidem Schwimmerem. Ile w tym prawdy, wiedzą tylko oni. Ale jedno jest pewne, Aniston już NIGDY nie weźmie ślubu!

Jennifer Aniston nie ma szczęścia w miłości. Gwiazda ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. Co jakiś czas media rozpisują się na temat jej rzekomych romansów, jednak najczęściej są to tylko plotki.

Teraz podczas występu w programie People (The TV Show!), prowadząca Kay Adams, zapytała aktorkę, czy wierzy w relacje między osobami znanymi i nieznanymi.

Oczywiście. Absolutnie. To jest coś, na co mam nadzieję, niekoniecznie z kimś z branży. Byłoby miło.

– zdradziła gwiazda.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Rozpoznajesz tę gwiazdę?

Będąc przy temacie miłości, Jennifer zdradziła również, jak wygląda jej podejście do małżeństwa. Czy nadal marzy o białej sukni?

Nie mam tego na swoim radarze. Interesuje mnie znalezienie fantastycznego partnera i po prostu spędzenie przyjemnie życia i przeżycia wspólnej zabawy. To wszystko, na co powinniśmy mieć nadzieję. Nie musi być wyryte w kamieniu, w dokumentach prawnych.

 – mówiła aktorka.

Swoją wypowiedzią, Jen chyba właśnie uciszyła plotki o wszelkich romansach. Wygląda na to, że Aniston jest do wzięcia!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
NAJNOWSZE