Jennifer Aniston adoptowała dziecko?! Manager gwiazdy przerywa milczenie

2021-04-14 14:00 AM
Jennifer Aniston
Autor: EPA/DAVID SWANSON

Jennifer Aniston już wkrótce zostanie mamą? A może już nią jest? Takie pytania i sugestie pojawiają się od pewnego czasu w zagranicznych serwisach. Teraz głos w tej sprawie zabiera manager gwiazdy. W końcu wyznał, jak to wszystko naprawdę wygląda.

Jennifer Aniston od pewnego czasu coraz częściej pojawia się na okładkach kolorowych, zagranicznych magazynów. Jej nazwisko często gości też w wielu serwisach. Wszystko zaczęło się od plotek na temat jej ponownego romansu z Bradem Pittem. To wtedy tabloidy nieustannie spekulowały na ich temat. Niby dementowały plotki o ich ponownym zejściu się, ale jednocześnie informowały, że Jennifer rzekomo jest zazdrosna o każdą kobietę w otoczeniu aktora. Ile w tym było prawdy, do dzisiaj nie wiadomo.

Gdy nieco ustały plotki o romansie Aniston i Pitta pojawiły się kolejne. Tym razem media zaczęły spekulować o tym, że prawdopodobnie Jennifer została mamą! Jak to możliwe? W tabloidach od pewnego czasu zaczęły pojawiać się doniesienia, że 52-letnia aktorka jest w trakcie procedury adopcyjnej. Według zagranicznych serwisów o swoich adopcyjnych planach miała poinformować kolegów z planu serialu Friends. Niedawno ekipa nakręciła specjalny odcinek.

Oczywiście w swoim życiu Jennifer wielokrotnie musiała znosić doniesienia prasy na temat jej rzekomej ciąży. Tabloidy nieraz rozpisywały się na ten temat. Tym razem chyba było tego wszystkiego za dużo, bo głos w sprawie zabrał agent gwiazdy.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Manager Jennifer Aniston komentuje sprawę

Według managera Jennifer Aniston doniesienia o adopcji są wyssane z palca i nie mają oraz nigdy nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Agent wszystkie tego rodzaju plotki nazwał fałszywymi i zmyślonymi historiami.

Miejmy nadzieję, że media posłuchają słów managera gwiazdy i Jennifer Aniston, choć na jakiś czas uwolni się od tego rodzaju plotek.

NAJNOWSZE