Jeff Bezos bierze rozwód! Szef Amazona przez romans może stracić 68 miliardów dolarów!

2019-01-10 10:20
Jeff Bezos, szef firmy Amazon
Autor: SAUL LOEB/AFP/East News

Założyciel i szef firmy Amazon rozstaje się z żoną po 25 latach małżeństwa. Czy ma już nową dziewczynę?

  • Jeff Bezos bierze rozwód!
  • Założyciel i szef firmy Amazon rozstaje się z żoną po 25 latach małżeństwa
  • Kilka godzin po ogłoszeniu rozwodu Jeff Bezos był widziany w towarzystwie Lauren Sanchez
  • Prawdopodobna nowa miłość szefa Amazon to dziennikarka, była prowadząca program Good Day L.A.

Jeff Bezos rozwodzi się po 25 latach małżeństwa! Założyciel i szef firmy Amazon i jednocześnie jeden z najbogatszych ludzi świata rozstaje się z MacKenzie Bezos.

JEFF BEZOS STRACI POZYCJĘ NA LIŚCIE NAJBOGATSZYCH? PRZEZ ROZWÓD MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK

Jeff Bezos i MacKenzie Bezos pobrali się w 2005 roku i wychowują wspólnie trójkę dzieci - 12-letniego syna i 10-letnią córkę z ich małżeństwa oraz 18-letniego syna z pierwszego małżeństwa MacKenzie.

Założyciel firmy Amazon niespodziewanie ogłosił 9 stycznia 2019 roku, że rozstaje się z żoną! Para wydała w tej sprawie wspólne oświadczenie.

Chcemy, aby ludzie wiedzieli, co dzieje się w naszym życiu. Jak już wiedzą członkowie naszych rodzin i bliscy przyjaciele, po długim czasie starań i próbnej separacji zdecydowaliśmy się wziąć rozwód i kontynuować naszą drogę jako przyjaciele

- czytamy w oświadczeniu szefa Amazona i jego żony.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że mamy siebie nawzajem i wdzięczni za każdy rok spędzony wspólnie. Nawet gdybyśmy wiedzieli, że po 25 latach rozstaniemy się, i tak zrobilibyśmy jeszcze raz to samo. Mieliśmy bardzo szczęśliwe życie jako małżonkowie, ale też piękną przyszłość przed sobą, jako rodzice, przyjaciele, partnerzy w różnych projektach

- piszą dalej w oświadczeniu Jeff Bezos i MacKenzie Bezos.

Nie wiadomo jeszcze, czy para ustaliła warunki rozwodu. Oczywiście wszystkich najbardziej interesuje sprawa ogromnego majątku szefa Amazona. Jeff Bezos to jeden z najbogatszych ludzi świata.

JEFF BEZOS MA ROMANS?

Kilka godzin po ogłoszeniu rozwodu Jeff Bezos widziany był w towarzystwie przyjaciółki. A może - jak sugerują amerykańskie media, nowej dziewczyny?

Rzekoma nowa partnerka Bezosa to Lauren Sanchez. Jest dziennikarką, była m.in. współprowadzącą programu śniadaniowego Good Day L.A.

Lauren Sanchez
Autor: face to face aktuell/Reporter

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE