Jason Derulo wybił zęby Willowi Smithowi! Oto nowi mistrzowie Tik Toka!

2020-08-10 12:31 KP
Jason Derulo i Will Smith na Tik Toku
Autor: Tik Tok/ Jason Derulo

Will Smith i Jason Derulo świetnie się bawią, nagrywając razem filmiki na Tik Toka. Choć słowo "świetnie" w przypadku filmów, na których któryś z panów traci zęby, brzmi w tym przypadku jak ponury żart... Po słynnym już nagraniu sprzed kilku dni, na którym Will Smith przypadkowo uszkadza kolegę z branży muzycznej, przyszedł czas, by Jason Derulo się odwdzięczył. AUĆ!

Jason Derulo i Will Smith przekonują się wzajemnie, że prawdziwa przyjaźń jest w stanie wiele znieść... panowie znaleźli ostatnio nową pasję w postaci nagrywania wspólnych filmików na Tik Toka i trzeba przyznać, że wiedzą, na czym polega zabawa! Wystarczy przypomnieć, że Will Smith znajduje się na dziesiątym miejscu najpopularniejszych użytkowników Tik Toka (jest na pierwszym miejscu wśród "tradycyjnych" gwiazd), a Jason Derulo niewiele niżej, na czternastym.

Panowie kilka dni temu zrobili na Tik Toku furorę filmikiem, na którym aktor rzucił bluzą, która okazała się... zobaczcie sami:

Wygląda na to, że wybijanie zębów to nowy, ulubiony temat gwiazdorów. Ich najnowsze video to już prawdziwe szaleństwo :)

>> Jason Derulo POŁAMAŁ sobie ZĘBY na kukurydzy! Sztuczka z wiertarką skończyła się źle!

Will Smith i Jason Derulo na Tik Toku

Nowym filmikiem duetu pochwalił się na swoim profilu na Tik Toku Jason Derulo. Tym razem słynni przyjaciele zabrali się do gry w golfa. To nie mogło skończyć się dobrze!

Lubicie ich filmiki?

NAJNOWSZE