Jason David Frank

i

Autor: Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News / Screen/Facebook/JASON DAVID FRANK - Official Fan Page Jason David Frank zmarł 19 listopada 2022

Jason David Frank z Power Rangers zmarł w wieku 49 lat. Osierocił pięcioro dzieci

2022-11-21 12:55

Jason David Frank nie żyje. Aktor znany z kultowego w latach 90. młodzieżowego filmu Power Rangers odebrał sobie życie. Miał 49 lat. "Bardzo kochał swoją rodzinę, przyjaciół i fanów. Będzie nam go ogromnie brakowało" - napisała w oświadczeniu rodzina Jasona.

Jason David Frank urodził się 4 września 1973 roku. Był amerykańskim aktorem filmowym i telewizyjnym oraz zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Trenował karate judo, jiu-jitsu i boks tajski. W 1993 roku otrzymał rolę Tommy'ego Olivera - Zielonego Wojownika w młodzieżowym serialu Power Rangers, a następnie wcielił się w Białego Wojownika.

Jason David Frank popełnił samobójstwo

Jason David Frank 8 maja 1994 roku poślubił Shawnę, z którą miał dwóch synów i córkę. Rozwiedli się w 2001 roku. W 2003 roku ożenił się z Tammie. Wychowywali razem dwie córki, z czego jedna była adoptowana. W 2022 roku Tammie wystąpiła o rozwód.

20 listopada 2022 przyjaciel Jasona, Walter Emanuel Jones, również znany z serialu Power Rangers napisał na swoim Instagramie o śmierci kolegi z planu: "Nie mogę w to uwierzyć... Spoczywaj w pokoju Jason David Frank. Smutno mi na sercu, z powodu kolejnego członka naszej wyjątkowej rodziny". Rodzina aktora napisała oświadczenie, w którym ubolewa z powodu ogromnej straty.

Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny i przyjaciół w tym okropnym czasie, kiedy próbujemy pogodzić się z utratą tak wspaniałego człowieka. Bardzo kochał swoją rodzinę, przyjaciół i fanów. Naprawdę będzie nam go brakowało - napisali bliscy.

Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana do wiadomości publicznej, jednak sądzi się, że przyczyną było samobójstwo.

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58