Janet Jackson dorastała z… egzotycznymi zwierzętami! Naprawdę imponująca kolekcja

2020-02-14 12:18 AM
Janet Jackson
Autor: AMER HILABI/AFP/East News

O tym, że rodzina Jacksonów zawsze była kontrowersyjna wiedzą prawie wszyscy, ale czy wszyscy wiedzą, że mieli oni mini zoo? Tak przynajmniej twierdzi Janet Jackson, która podczas wywiadu opowiedziała o zwierzętach z którymi dorastała. I z pewnością nie był to pies ani kot.

Janet Jackson w poniedziałek 10 lutego wzięła udział w programie The Tonight Show Jimmy’ego Fallona. Tam opowiedziała o swoim dzieciństwie. Wyznała m.in., że gdy dorastała w jej domu było mnóstwo zwierząt i wcale nie były to standardowe zwierzęta, czyli psy i koty, a zwierzęta egzotyczne. Pisząc zwierzęta egzotyczne również nie mamy na myśli pająków i węży. O jakie więc stworzenia chodzi?

JANET JACKSON DORASTAŁA Z EGZOTYCZNYMI ZWIERZĘTAMI

Młodsza siostra nieżyjącego Michaela Jacksona wyznała, że rodzina posiadała w domu kilka egzotycznych gatunków, takich jak m.in żyrafa, pawie oraz muflona.

„Mieliśmy dużo zwierząt, gdy dorastaliśmy. Mieliśmy źrebię, muflona, pawie, żyrafę… wszystkie rodzaje zwierząt. Moim zadaniem było je karmić i czyścić”. – wspomina piosenkarka.

Oprócz wspomnień z dzieciństwa, Janet podczas wywiadu zapewniła też, że obecnie nie ma nikogo do pomocy przy swoim 3-letnim dziecku. Jak twierdzi świetnie sobie radzi i póki co nikogo do pomocy nie potrzebuje.

Co sądzicie o posiadaniu egzotycznych zwierząt? Przesada?

NAJNOWSZE