Hanna Żudziewicz skomentowała ostre słowa Jana Klimenta!

2021-10-28 8:14 AM
Hanna Żudziewicz
Autor: WBF

Jan Kliment po poniedziałkowym finale programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami zaliczył niezłą wpadkę. Tancerz nie zauważył kamery i chcąc pocieszyć Kajrę po przegranej użył niecenzuralnych słów. Wszystko oczywiście się nagrało i szybko znalazło w mediach. Teraz on sam nie tylko przeprosił, ale także do jego komentarza odniosła się Hanna Żudziewicz, adresatka słów.

W poniedziałek miał miejsce finał popularnego tanecznego show Taniec z gwiazdami. Na parkiecie nie zabrakło wielu wzruszeń. Ale prawdziwe emocje pojawiły się dopiero po finale. Gdy było już jasne, kto wygrał tegoroczną edycję programu, Jan Kliment podszedł do Kajry i próbował ją pocieszać. Padły ostre słowa.

Wczoraj na Instagramie tancerza pojawił się wpis, w którym Jan przeprosił za całą sytuację. Jednak usłyszane słowa trudno jest zapomnieć. Na szczęście odważny tancerz trafił na wyrozumiałych ludzi. Głos w sprawie, również w social mediach zabrała adresatka słów, czyli zwyciężczyni programu Hanna Żudziewicz, która w parze tańczyła z Piotrem Mrozem.

Na Insta Story Żudziewcz krótko odniosła się do sprawy, mówiąc, że popełnianie błędów jest naturalną sprawą i że nie ma do Jana urazy…

Mój i Piotra freestyle miał przesłanie i to przesłanie było jasne. Błąd to najbardziej ludzka rzecz. To, że popełniamy błędy, to normalna sprawa. Najważniejsze to nie wytykać nikogo palcem, nie pokazywać tych błędów. I kierować się takimi wartościami jak miłość, przyjaźń, wybaczenie, solidarność. To są wartości, którymi chcę się w życiu kierować.

– mówiła, po czym dodała:

Nie mam żadnej urazy do Janka Klimenta, pozdrawiam go z tego miejsca bardzo serdecznie.

Janek będzie jej wdzięczny?

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w pierwszej ciąży, to wzbudza tyle emocji! Właśnie kupiłam dziecku pierwszy prezent i bardzo się wzruszyłam! Tyle emocji przy książeczce. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Kim jestem?
NAJNOWSZE