Jan Kliment i Lenka Klimentova

i

Autor: VIPHOTO/East News

Jan Kliment i Lenka Klimentova spodziewają się dziecka! Przyszła mama wygląda OLŚNIEWAJĄCO

2022-06-21 15:17

Jan Kliment i Lenka Klimentova oficjalnie ogłosili, że zostaną rodzicami! Para podzieliła się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcie USG. Trzeba przyznać, że przyszła mama wygląda zjawiskowo! Gratulacje posypały się od największych gwiazd.

Jan Kliment i Lenka Klimentowa od lat tworzą zgraną parę nie tylko w tańcu, ale po prostu w życiu. Para poznała się w 2009 roku, gdy tancerz przeprowadził się do Polski. Prawdziwa popularność przyszła, gdy oboje zaczęli występować w programie Taniec z gwiazdami. Zarówno Jan, jak i Lenka byli trenerami w kilku edycjach najpopularniejszego show tanecznego w naszym kraju. Jako że para jest jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych przez internautów, pod zamieszczanymi przez nich wspólnymi zdjęciami nie brakowało pytań dotyczących powiększenia rodziny. Ani tancerz, ani tancerka jednak na nie nie odpowiadali. Dopiero teraz podzielili się radosną nowiną, zamieszczając zdjęcie USG. Oficjalnie można ogłosić, że Jan Kliment i Lenka Klimentowa zostaną rodzicami!

Ile Karolina Pisarek wydała na wesele? Kwota zwala z nóg!

Sonda
Lubisz taneczne show Polsatu?

Jan Kliment i Lenka Klimentowa będą mieć dziecko!

Jan i Lenka dodali zdjęcie, na którym szczęśliwi pozują ze zdjęciem USG. Oboje przyznali, że właśnie spełnia się jedno z ich największych marzeń.

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu: ,,A kiedy dziecko?", ,,czy wy nie chcecie dzieci?", ,,dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?", ,,wy tylko o karierze myślicie, a o dzieciach nie". I tak dalej, i dalej, przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko ot tak! Ale udało się i w tym roku zostaniemy rodzicami. Jesteśmy przeszczęśliwi, dla nas to cudowny czas, nasz czas. Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy byli zdrowi, a gratulacje dopiero, jak się urodzi - napisali.

Z gratulacjami pospieszyli m.in. Rafał Jonkisz, Qczaj oraz Anna Wyszkoni. My także się do nich dołączamy!

Daria o skandalu w Sopocie. Tancerz POCAŁOWAŁ ją na wizji!