James Franco

i

Autor: Backgrid/East News

James Franco przyznał się do seksu ze studentkami własnej szkoły!

2021-12-23 18:18

James Franco zdobył się na odważne wyznani! Aktor przyznał, że sypiał ze studentkami prowadzonej przez siebie szkoły aktorskiej! Gwiazdor zgodził się wcześniej zapłacić odszkodowanie skarżącym go kobietom.

Aktor James Franco przyznał się do uprawiania seksu z uczennicami własnej szkoły aktorskiej! Gwiazdor potwierdził tym samym ciążące na nim zarzuty. Franco zdradził też, że zmagał się z uzależnieniem od seksu i tłumaczy, że w tamtym czasie nie wiedział, że robi coś złego.

James Franco zdobył się na odważne wyznanie podczas rozmowy w podcaście The Jess Cagle Podcast. Aktor odniósł się do zarzutów sprzed 4 lat, kiedy po raz pierwszy został posądzony o niewłaściwe zachowanie seksualne.

James Franco sypiał z uczennicami

Gwiazdor "Spider-Mana" przyznał, że był uzależniony od seksu i walczy z tym już od 5 lat! 43-letni aktor potwierdził, że uprawiał seks z uczennicami założonej przez siebie szkoły aktorskiej. Zaprzeczył jednak, że wymyślił jej prowadzenie po to, żeby "zwabiać ofiary".

Sądzę, że wtedy wydawało mi się, że robię to za ich zgodą i że to jest w porządku. Ale w tamtym czasie nie miałem jasnego umysłu

- wyznał James Franco. Oświadczenie jest przełomowe, bo wcześniej aktor unikał publicznego komentowania ciążących na nim zarzutów o molestowanie.

W styczniu 2018 roku aż 5 kobiet oskarżyło Franco o niewłaściwe zachowania seksualne. Aktor odrzucał zarzuty, ale ostatecznie w 2019 roku zdecydował się zapłacić łącznie 2,2 mln dolarów odszkodowania skarżącym go kobietom.

W najnowszym wywiadzie James Franco opowiedział nie tylko o uzależnieniu od seksu, ale także o wcześniejszych nałogach.

Było kilka problemów, z którymi musiałem się uporać, a które także były związane z uzależnieniem

- przyznał aktor.

Sonda
Lubisz Jamesa Franco na ekranie?
Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!