Jakub Wesołowski

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@a.wesolowska Jakub Wesołowski po raz drugi zostanie ojcem

Gwiazdy

Jakub Wesołowski zostanie ojcem! Jego żona podzieliła się dobrą nowiną

2024-04-14 14:37

Kuba Wesołowski i jego żona powitają na świecie kolejne dziecko. Agnieszka Wesołowska pokazała ciążowe krągłości. Dodała na Instagramie urocze zdjęcie, a fani pogratulowali parze. Ich córka Róża będzie miała siostrę czy braciszka?

Jakub Wesołowski, znany z takich produkcji jak "Na Wspólnej", "Komisarz Alex", czy "Czas honoru", poznali się z Agnieszką w 2008 roku. Dziennikarka zaprosiła wówczas aktora na wywiad. Od razu między nimi zaiskrzyło. Zostali parą, a po dwóch latach związku ich drogi się rozeszły. Po jakimś czasie zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Pobrali się w 2014 roku, a w 2016 roku na świat przyszła ich córka Róża.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziecięca gwiazda z Polski jest w ciąży? Internetowi detektywi nie mieli wątpliwości!

SHORT - Reacts - Roxie Węgiel - Buty | ESKA

Kuba Wesołowski po raz kolejny zostanie ojcem

Kuba Wesołowski wraz z żoną prowadzą udane, spokojne życie, z dala od blasku fleszy. Skupiają się na swoim związku i rodzinie. Wychowują 8-letnią Różę, która już niedługo doczeka się rodzeństwa.

Żona Jakuba Wesołowskiego opublikowała urocze zdjęcie, gdzie trzyma się za brzuszek

Agnieszka Wesołowska 9 kwietnia 2024 opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ciążowe krągłości. Żona aktora trzyma się za brzuszek. W poście dodała dwa hasztagi: "babyinside", "waitingforyou". W komentarzach natychmiast pojawił się wysyp komentarzy z gratulacjami i słowami zachwytu: Cudnie - napisał Olivier Janiak - Gratki kochani - skomentowała Ania Wendzikowska. Gratulacje przekazały również Maja Bohosiewicz, Sandra Kubicka i Marcelina Zawadzka.

Agnieszka Wesołowska w relacji na Instagramie podziękowała wszystkim za miło słowa, a także dodała: Jesteśmy podekscytowani kolejnym, wspaniałym rozdziałem naszego rodzinnego życia - czytamy w sieci.

Z pewnością wiele osób zastanawia się czy para powita na świcie chłopca czy dziewczynkę. Póki co, Kuba i Agnieszka nie zdradzili płci dziecka.