Jake Paul oskarżony o napaść seksualną przez gwiazdę TikToka! Youtuber zaprzecza

2021-04-14 10:13 mm
Jake Paul
Autor: VAEM, CAMA/Backgrid/East News

Popularny youtuber i pięściarz Jake Paul został oskarżony przez młodą gwiazdę TikToka o napaść seksualną. Justine Paradise twierdzi, że Paul zmusił ją do seksu. Youtuber odrzuca oskarżenia 24-latki i zamierza odpowiedzieć pozwem sądowym! Jake Paul wydał specjalne oświadczenie, w którym zaprzecza, że kiedykolwiek dopuścił się gwałtu.

Jake Paul to jeden z najpopularniejszych youtuberów świata. Jego konto subskrybuje już ponad 20 mln osób. Jake jest bratem innego znanego youtubera, Logana Paula (22,9 mln subskrypcji). 

Bracia Paul to jedni z najbardziej znanych twórców YouTube, ale podobno też jedni z najbardziej nielubianych. Nie przeszkadza to jednak obu robić zawrotne kariery i zarabiać krocie na nowych filmikach. Jake i Logan od lat znajdują się w czołówce najbogatszych youtuberów świata. 

Jake Paul oskarżany o gwałt?

Młodszy z braci Paul od tygodni przygotowuje się do walki bokserskiej z Benem Askrenem. Pojedynek odbędzie się już 17 kwietnia, więc Jake Paul odlicza już ostatnie dni do wyjścia na ring. 

W przerwie między treningami musi jednak znaleźć czas także na rozmowy z prawnikami, bowiem nad jego i tak już kontrowersyjnym wizerunkiem zawisły czarne chmury. Jake Paul został oskarżony o napaść seksualną przez 24-letnią gwiazdę TikToka!

Justine Paradise opublikowała na YouTube film, w którym twierdzi, że Jake Paul zmusił ją do seksu oralnego! 24-latka mówi, że youtuber doprowadził do zbliżenia, chociaż ona od początku mówiła jasno, że nie chce uprawiać z nim seksu.

Z punktu widzenia prawa, w praktyce mogłoby to oznaczać nawet gwałt.

Myślę o tym codziennie, ale dotąd nic nie mówiłam, z kilku powodów. Po pierwsze nie chcę rujnować czyjejś kariery za to, co zrobił. Czuję się winna, mimo że to ja byłam ofiarą.

To stało się w ubiegłym roku

- mówi Justine Paradise

Gwiazda TikToka twierdzi, że do zdarzenia doszło na terenie posiadłości Jake'a Paula w Los Angeles, podczas jej randki z youtuberem. Paradise przyznaje, że w pewnym momencie zaczęła całować się z Paulem - i na to sama się zgodziła. Jednak chwilę później youtuber miał nalegać na seks oralny, a tego już nie chciała robić. Justine twierdzi, że kilka razy stanowczo odmówiła, ale Jake Paul i tak dopiął swego, zmuszając ją do seksu. 

Jake Paul zaprzecza oskarżeniom

Oczywiście youtuber stanowczo zaprzecza słowom Paradise. Jego zdaniem opowieść gwiazdy TikToka to "kompletna bzdura".

Jake Paul wystosował obszerne oświadczenie.

Nigdy nie miałem kontaktów seksualnych z tą osobą. Te oskarżenia to oczywista próba zwrócenia na siebie uwagi w tygodniu poprzedzającym moją walkę

- pisze Jake Paul. Jego zdaniem Justine Paradise próbuje wypromować jego kosztem swój profil i zwiększyć w ten sposób sprzedaż oferowanych przez siebie produktów.

Będę walczyć do końca, żeby udowodnić swoją niewinność. Nie jest to pierwsze fałszywe oskarżenie pod moim adresem, i na pewno nie jest ostatnie. Funkcjonuję w świetle fleszy od 16. roku życia, zmagając się z kłamstwami, fake newsami, fałszywymi oskarżeniami, które niestety są częścią mojej pracy

- pisze Jake Paul, zapowiadając pozew przeciwko Justine Paradise

Z pewnością nie jest to koniec tej historii...

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
NAJNOWSZE