Jake Paul ma kłopoty? Antyterroryści przeszukali jego dom! Na miejscu była mała armia!

2020-08-05 18:53 nk
Jake Paul
Autor: www.instagram.com/jakepaul

W posiadłości znanego youtubera, aktora i boksera pojawiło się kilka samochodów z uzbrojonymi agentami FBI i antyterrorystami. Czy Jake Paul popadł w poważne kłopoty z policją? Brat Logana Paula był w tym czasie w swoim domu?

Jake Paul to bez wątpienia jeden z najbardziej nielubianych youtuberów świata. Patocelebryta wie, jak wkurzyć ludzi. Niedawno, w szczycie pandemii koronawirusa, zorganizował na przykład wielką imprezę w swojej posiadłości w Calabasas.

FBI u Jake'a Paula!

Czyżby jednak Jake Paul zaszedł za skórę także władzom federalnym? to może oznaczać dla niego grubsze kłopoty!

W posiadłości youtubera w Calabasas pojawiły się całe zastępy antyterrorystów, policji i agentów FBI - w sumie ulicami miasta przejechało kilka opancerzonych wozów. Jak podaje amerykański serwis TMZ, służby miał nakaz przeszukania rezydencji. Nie wiadomo, jaki był powód całej akcji, ani czy ktoś został aresztowany, jednak nagranie, zarejestrowane tuż koło domu Jake'a Paula (które możecie zobaczyć TUTAJ) robi ogromne wrażenie.

nie wiemy też, czy na miejscu był w czasie przeszukania sam Jake Paul. Ostatni post, jaki zamieścił na swoim Instagramie, pochodzi z 31 lipca 2020, kiedy patoinfluencer przebywał w Las Vegas.

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE