Aleksandra Szwed

i

Autor: WBF

Jak wygląda dom z “Rodziny zastępczej”? Gwiazda serialu pokazała!

2021-12-11 22:08

Po kilkunastu lat od zakończenia emisji hitowego serialu telewizji Polsat, Rodzina zastępcza, jedna z jego gwiazd postanowiła pokazać jak obecnie wygląda dom przy ulicy Frezji w Warszawie. Możecie być zaskoczeni… Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Rodzina zastępcza to serial, który miał ogromną rzeszę fanów. Emitowany był na antenie telewizji Polsat od 23 lutego 1999 do 20 grudnia 2009. Początkowo akcja toczyła się w niewielkim mieszkaniu. Po jakimś czasie serialowi Kwiatkowscy postanowili kupić dom w Warszawie. I to właśnie tam ekipa filmowa spędziła najwięcej czasu. 

Dom przy ulicy Frezji w Warszawie jest bardzo charakterystyczny. Wszyscy fani Rodziny zastępczej doskonale go kojarzą. Niedawno jedna z gwiazd serialu pokazała jak dom wygląda obecnie. 

Eurowizja Junior 2021: Tak śpiewa Sara Egwu-James

Aleksandra Szwed na swoim instagramowym profilu zamieściła swoje zdjęcie, a w tle dom z Rodziny zastępczej. 

Gdy w drodze powrotnej z pracy, by uniknąć korków, zapuszczasz się w labirynt podwarszawskich uliczek… i przypadkiem (!!!), po latach, los kieruje Cię pod adres dziwnie znajomy… ?❤️

napisała Ola. 

Pod fotką pojawiła się masa komentarzy. Również innych aktorów serialu.

Niesamowite, ze dalej wyglada tak samo! ??

napisała Misheel Jargalsaikhan, która była serialową siostrą Oli Szwed. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?