Jak wygląda dieta Adele? McDonald’s raz w tygodniu!

2021-10-20 14:35 AM
Adele
Autor: British Vogue/Ferrari Press/East News

Metamorfoza Adele była jedną z najbardziej spektakularnych przemian w show biznesie. Piosenkarka zrzuciła blisko 40 kg, czym zachwyciła świat. Mimo wielkiego osiągnięcia, jakie udało się jej dokonać, Adele nie ma zamiaru rezygnować z małych przyjemności i raz w tygodniu gości w McDonald’s.

Adele o swojej przemianie wyczerpująca opowiedziała podczas sławnego już wywiadu dla amerykańskiej i brytyjskiej wersji Vogue. To tam zdradziła prawdziwy powód zaskakującej metamorfozy, bo jak się okazuje zmiana wizerunku i utrata zbędnych kilogramów wcale nie była jej celem.

Daria w ESKA Live zaśpiewała megahity i premierowy utwór [ZAPOWIEDŹ]

Jak to zwykle bywa przy takich sytuacjach, internauci niemal natychmiast chcą wiedzieć, nie tylko jak udało jej się osiągnąć wymarzony efekt, ale także co zrobiła, by uniknąć efektu jo-jo.

Nie myślcie sobie, że Adele po odchudzaniu trzyma się restrykcyjnej diety. Oczywiście odżywia się zdrowo i ćwiczy bardzo często, o czym zresztą sama opowiedziała na łamach Vogue, to przy tym wszystkim nie ma zamiaru rezygnować z przyjemności, jaką jest McDonald’s.

Piosenkarka przyznała, że raz w tygodniu odwiedzą słynna sieć fast foodów i robi zamówienie na ok. 8 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 40 zł!

NAJNOWSZE