Jak Miley Cyrus radzi sobie z dołami? Trenuje! Pokazała mega płaski brzuch!

2020-09-15 14:00 AM
Miley Cyrus
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Wy też podobnie jak Miley Cyrus wyciskacie siódme poty, kiedy macie zły dzień? Piosenkarka na Instagramie wyznała, że miała bardzo nieudany weekend, więc bierze się za trening. Przy okazji pochwaliła się mega płaskim brzuchem!

Miley Cyrus miała ostatnio dużo zmartwień i przykrych doświadczeń. Rozwód, później rozstanie z Kaitlynn Carter oraz później z Cody Simpsonem. Wszystkie te sprawy dały Miley chyba nieźle w kość, bo choć piosenkarka publicznie tego nie pokazuje to z pewnością na swój sposób wszystko przeżyła. Jak sama zdradziła jej sposób radzenia sobie ze stresem i złymi chwilami polega na treningu siłowym. Miała okazję pokazać to ostatnio na Instagramie.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

MILEY CYRUS ZACHWYCIŁA PŁASKIM BRZUCHEM!

Wczoraj, przy okazji poniedziałku i rozpoczynającym się nowym tygodniu Miley na instagramową relację wrzuciła fotkę na której widać, że zamierza zabrać się za trening. Ubrana w czarne szorty i krótki, biały top Miley zrobiła sobie selfie w prawdopodobnie swojej prywatnej siłowni.Zdjęcie podpisała:

Miałam cholernie zły weekend… Jest poniedziałek, więc załatwmy to

Patrząc na odkryty brzuch Miley i jej całą sylwetkę a biorąc pod uwagę, że w ten sposób radzi sobie ze złymi chwilami, można sądzić, że miała ich naprawdę bardzo wiele. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Efekty są zachwycające! Miley ma świetną figurę a jej płaski i dodatkowo wyrzeźbiony brzuch zachwyci z pewnością niejednego fana!

Was też?

Miley Cyrus z płaskim brzuchem
Autor: instagram.com/mileycyrus
NAJNOWSZE